Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Aktualności

Zwiększ swoje możliwości dzięki szkoleniom z zakresu klimatyzacji!

2024-03-29

W obecnych czasach, kiedy technologie szybko się rozwijają, a przepisy środowiskowe są coraz bardziej restrykcyjne, nie można stać w miejscu. Posiadanie aktualnej wiedzy i umiejętności technicznych jest nie tylko obowiązkiem każdego mechanika i właściciela warsztatu, ale przede wszystkim przewagą konkurencyjną. Dlatego też chcemy przekonać Cię do zainwestowania w siebie i swój zespół poprzez uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach z zakresu klimatyzacji samochodowej.
Szkolenia z układów klimatyzacji w autach
Szkolenia z układów klimatyzacji w autach
Podstawowe i zaawansowane komponenty: Poznaj szczegółowo każdy element układu klimatyzacji, od kompresorów po zawory rozprężne. Zrozumienie, jak poszczególne części współpracują ze sobą, pozwoli Ci na lepsze diagnozowanie problemów i efektywniejsze naprawy.

Wymogi prawne i środowiskowe

Zapoznaj się z aktualnymi regulacjami, w tym rozporządzeniami dotyczącymi czynników chłodniczych (F-Gaz) i metodami recyklingu. Posiadanie tych informacji jest niezbędne, aby prowadzić działalność zgodnie z prawem i standardami ekologicznymi. Dowiedz się, kiedy i w jaki sposób złożyć roczne sprawozdanie i rozliczyć się z zakupionego czynnika chłodniczego zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Diagnostyka i naprawa

Dowiedz się, jak w siedmiu krokach efektywnie diagnozować systemy klimatyzacji, a także poznaj najlepsze praktyki w wymianie kluczowych elementów, takich jak sprężarki. Poznaj również skuteczne metody wykrywania nieszczelności – Pamiętaj, że napełnianie nieszczelnego układu to świadome wypuszczanie czynnika do atmosfery.

Konserwacja i obsługa

Zdobądź wiedzę na temat prawidłowej obsługi systemów, włączając w to płukanie układu, co jest kluczowe dla jego długotrwałego funkcjonowania. 

Nieoceniona wartość praktycznej wiedzy 

Wzięcie udziału w szkoleniach to nie tylko teoria. To przede wszystkim praktyczne umiejętności, które zwiększą efektywność Twojej pracy i zadowolenie klientów. Poprzez interaktywne warsztaty, będziesz mógł przetestować swoje nowe umiejętności w bezpiecznym środowisku, co jest nieocenione w szybkim przyswajaniu wiedzy. 

Podejmij wyzwanie 

Nie pozwól, by brak wiedzy lub umiejętności stał się słabym punktem Twojego biznesu. Rynek motoryzacyjny nie czeka na nikogo, a klienci cenią sobie profesjonalizm i aktualną wiedzę. Zainwestuj w siebie i swoją ekipę - zapisz się na szkolenia z klimatyzacji już dziś. 

Nie czekaj, weź udział w szkoleniu już teraz! Sprawdź naszę ofertę! 

Centrum Kompetencji Klimatyzacji

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email