Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Aktualności

Targi z prawdziwym rozmachem. Spotkanie klientów w Suchedniowie

2024-07-04

Blisko 30 dostawców i ponad 200 klientów pojawiło się na mini-targach organizowanych przez Grupę Filialną Inter Cars Kielce. Możliwość rozmowy z przedstawicielami największych firm oraz zapoznanie się z ofertą było jedynie preludium do dania głównego tego wieczoru, czyli balu dla najwierniejszych klientów Inter Cars w regionie. Wręczono nagrody, przygotowano potrawy z grilla, a DJ przygrywał chętnym, by w ten upalny dzień nieco potańczyć.
Targi w Suchedniowie
Prawie 30-stopniowe upały nie zniechęciły nikogo, by podobnie jak w ubiegłym roku udać się do Suchedniowa. Impreza organizowana przez Grupę Filialną Inter Cars Kielce cieszy się już kilkuletnią renomą. Po raz kolejny zorganizowana była w tej małej miejscowości w pobliżu Skarżyska-Kamiennej. Na gości czekały pokoje hotelowe, a w specjalnie przygotowanej do tego chacie, odbyła się główna uroczystość.

Dostawcy dopisali wyjątkowo licznie

Targi organizowane przez Grupę Filialną Inter Cars Kielce od lat cieszą się niesłabnącą renomą. Najwierniejsi klienci cenią sobie możliwość kontaktu twarzą w twarz, a także wymiany spostrzeżeń nt. najnowszych trendów w branży.
- To możliwość zapoznania się z dostawcami, zapytania o wiele branżowych kwestii i szansa na zintegrowanie się. Z Inter Cars współpracujemy od początku działalności naszej firmy. Duża dostępność części i szeroki asortyment - to wasza przewaga nad konkurencją - mówi Sławomir Szczepaniak z firmy Expert Bus.

Zaletę takich spotkań zarówno z uwagi na integrację klientów, ale i z uwagi na cel sprzedażowy, podkreśla Piotr Sławski, kierownik kieleckiej filii Inter Cars. - To są już 17. targi, które organizujemy dla naszych klientów. Po imprezie zawsze jest duży odzew. Nasi klienci obecni na imprezie, w towarzystwie dobrej zabawy, poszerzają swoją wiedzę odnośnie oferty Inter Cars co przedkłada się na wzrost sprzedaży. Takie wydarzenia spajają więzi dystrybutora z klientem i dostawcami. Nie ma lepszego sposobu na poznanie się, niż takie targi- mówi Sławski.

Nagrody, grill oraz tańce do wieczora

Po części targowej, przyszedł czas na tę mniej oficjalną, ale nie mniej ważną. Klienci Inter Cars mieli możliwość odebrać nagrody od dostawców, którzy upominkami wyróżniali najwierniejszych klientów.

- Cieszymy się, że jesteście po raz kolejny tak licznie zgromadzeni na naszym 17. już spotkaniu - podkreślał w oficjalnej, powitalnej przemowie dyrektor Grupy Filialnej Zbigniew Michta.

Na przybyłych gości czekał też poczęstunek przygotowany w specjalnej grillowej chacie. Tuż przy stołach znajdował się też parkiet, na którym klienci mogli potańczyć przy największych przebojach serwowanych przez DJ'a Waldemara Ochnię.

- Jestem klientem Inter Cars od samego początku, a swój warsztat prowadzę już 30 lat - opowiada nam Andrzej Ściubis, warsztat samochodowy "Mechanika pojazdowa". - Takie wydarzenia jak dziś są bardzo potrzebne, spotkanie się z dostawcami, porozmawianie na temat produktów to bardzo ważna część naszego biznesu - dodaje.

Grupa filialna z wieloletnim doświadczeniem

Grupa Filialna Kielce istnieje w ramach Inter Cars od stycznia 2000 roku. Organizowane przez nią bale oraz spotkania dla klientów od lat cieszą się renomą. Uczestnikom dziękujemy za tak liczne przybycie, a organizatorom gratulujemy bardzo udanego wydarzenia. Już dziś zapraszamy za rok!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email