Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Aktualności

Szybka obsługa wizyt online z Motointegrator.com w Inter Cars e-Catalog!

2023-11-03

Anna Chmielewska

Obsługa klienta w warsztacie jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wszystkie funkcje wizytówki Motointegrator.com można obecnie zrealizować poprzez platformę Inter Cars e-Catalog. Nie musisz już zakładać dodatkowych kont, zapamiętywać loginów i haseł. Od teraz możesz kontaktować się z klientem bez konieczności dzwonienia.
Dzięki najnowszym usprawnieniom w obsłudze wizytówki warsztatu na Motointegrator.com nie musisz oddzwaniać do klienta z ofertą. Wystarczy, że wyślesz mu specjalną wiadomość z konta w Inter Cars e-Catalog. Nowy proces umawiania wizyt online umożliwia wysłanie klientowi nie tylko informacji tekstowej, ale także wycenę naprawy w formie dokumentu. Dzięki temu może on bez pośpiechu zadecydować czy wybiera usługę konkretnego warsztatu.

Dzięki integracji z Inter Cars e-Catalog możesz być na bieżąco ze wszystkimi zleceniami, które otrzymujesz ze swojej wizytówki w Motointegrator.com. Klient może online wybrać warsztat i umówić się na dogodny dla siebie termin wizyty bez konieczności telefonowania.

Taka forma kontaktu ma jeszcze jedną istotną zaletę – oszczędność czasu. Wykonanie telefonu do klienta zwykle wymaga poświęcenia dłuższej chwili. Jeżeli nie odbierze słuchawki, mechanik musi zaplanować kolejne próby dzwonienia. Poza tym ustalenie ceny oraz zakresu naprawy w trakcie rozmowy telefonicznej może nie być dobrze zrozumiane lub zapamiętane. Aby uniknąć wszelkich niedomówień, zdecydowanie lepiej wysłać wycenę do klienta w formie elektronicznej. Wtedy nikt nie będzie rozczarowany po dokonaniu naprawy.

Ponadto warsztat widzi cały status zlecenia, może tworzyć historię napraw i w każdej chwili do niej wrócić. Dzięki połączeniu tych dwóch platform, mechanik może sprawnie przygotować ofertę i automatycznie wysłać ją do Klienta. W systemie widoczne są również wszystkie przychody z wpływów wygenerowanych przez zlecenia utworzone w Motointegrator.com.

To łatwy i przystępny sposób umówienia i zrealizowania wizyty w serwisie samochodowym.


Jeśli nie masz jeszcze wizytówki na Motointegrator.com, to warto ją założyć i przetestować promowanie warsztatu.
Zakładam witytówkę

Jeśli korzystasz już z wizytówki, ale nie wiesz jak przygotować ofertę dla klienta obejrzyj instrukcję i przekonaj się jakie to łatwe! Instrukcja


Czytaj także: 

Spotkania z Inter Cars e-Catalog w praktyce!

Szybkie wyszukiwanie części po numerze VIN ze zdjęcia w Inter Cars e-Catalog

Teraz płatności w e-Catalogu są wygodniejsze

Inter Cars Marketplace – nowe możliwości dla warsztatów samochodowych!

Obsługa wizytówki na Motointegrator.com ze strefy warsztatu w Inter Cars e-Catalog


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email