Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
 1. Aktualności

Rewolucja w zarządzaniu warsztatem! Poznaj moc możliwości

2024-05-17

eSowa to nowoczesna platforma, która zmienia oblicze zarządzania warsztatami samochodowymi, sklepami i magazynami. Integracja z Inter Cars e-Catalog otwiera przed użytkownikami nowe możliwości, przyspieszając i upraszczając wiele codziennych operacji.

Połączenie dwóch platform eSowy z Inter Cars e-Catalog
Połączenie dwóch platform eSowy z Inter Cars e-Catalog
Dzięki eSowie można nie tylko efektywnie zarządzać produktami na stanie i procesem sprzedaży, ale także optymalizować czas pracy. Jest to zaawansowany system informatyczny, który znacząco ułatwia i usprawnia pracę w każdym warsztacie samochodowym.

Co oferuje eSowa:

 • generowanie faktur i wycen,
 • tworzenie zleceń naprawy oraz prowadzenie historii napraw,
 • zarządzanie bazą klientów i pojazdów,
 • wysyłanie powiadomień SMS do klientów,
 • prowadzenie terminarza napraw,
 • tworzenie i generowanie raportów,
 • monitorowanie stanów magazynowych.
Integracja z Inter Cars e-Catalog znacząco przyspiesza obsługę klienta, dzięki automatycznemu importowi indeksów dostępnych w katalogu. Umożliwia to szybkie wytypowanie konkretnych części zamiennych po modelu samochodu, które są automatycznie wczytywane do systemu.

Korzyści integracji eSowy z Inter Cars e-Catalog obejmują:


 • zwiększoną szybkość obsługi klienta,
 • możliwość tworzenia szczegółowych ofert i zleceń naprawy,
 • dostęp do najbogatszej bazy danych dotyczącej wszystkich typów, marek i modeli pojazdów oraz części.

eSowa to jednak więcej niż tylko narzędzie do zarządzania warsztatem. Wiele z jej funkcjonalności jest często niewykorzystywanych przez użytkowników, mimo że mogą one znacznie ułatwić zarządzanie stanami magazynowymi, komunikacją z klientami czy przepływem dokumentów. Na przykład, system pozwala na odrębną sprzedaż części i akcesoriów, efektywne zarządzanie naprawami za pomocą kalendarza czy też „systemowe” przechowywanie opon, co rozszerza usługi warsztatu. Dodatkowo eSowa jest przystosowana do pracy z dokumentami unijnymi i z różnymi systemami walutowymi, co jest istotne dla firm działających międzynarodowo.

Wersja testowa programu oferuje pełne wsparcie specjalistów przez 30 dni, co pozwala użytkownikom na pełne wykorzystanie potencjału eSowy. Istnieje również możliwość płatności miesięcznej, kwartalnej lub rocznej za zakupioną subskrypcję.

Podsumowując, eSowa z Inter Cars e-Catalog to kompleksowe rozwiązanie, które nie tylko oszczędza czas i nerwy, ale również ułatwia lepsze zarządzanie finansami i zasobami warsztatu. Dzięki temu jakość usług i obsługa klientów są na najwyższym poziomie, co gwarantuje stabilne działanie i szybki rozwój firmy. Więcej informacji na temat pełnych możliwości eSowy znajdziesz, odwiedzając naszą stronę internetową.

Dowiedz się więcej i zacznij korzystać z eSowy już dziś, aby cieszyć się z efektywnego zarządzania swoim warsztatem samochodowym.

Najlepszy program do prowadzenia warsztatu- eSowa

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email