Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Aktualności

Poszli „na całość”! Doskonała zabawa na balu Grupy Inter Cars Kraków Południe

2024-04-16

Blisko 300 osób – Klientów Grupy Inter Cars Kraków Południe, Kontrahentów i Dostawców, bawiło się 13 kwietnia na balu w hotelu Metropolo. Tego wieczora nie zabrakło wyjątkowych atrakcji. Największą z nich była możliwość wzięcia udziału w legendarnym teleturnieju prowadzonym przez Gospodarza i główną gwiazdę wieczoru, Zygmunta Chajzera, który na imprezie nie mógł pojawić się bez „Zonka”!
Teleturnieje z nagrodami. "Idź na całość!"

Trzy bramki z nagrodami to niejedyny wybór, jaki mieli tego wieczora nasi goście. Na trwającym do późnych godzin nocnych przyjęciu mieli też możliwość odgadywania znanych piosenek, czy potańczenia przy największych przebojach polskiej muzyki rozrywkowej, zagranych na żywo przez zespół Cover Band.

Jednak to, co najważniejsze to możliwość spędzenia wspólnie czasu, rozmowy twarzą w twarz i utrwalenie relacji, które były budowane przez lata. To była doskonała okazja do tego, aby odetchnąć od trosk codzienności i spędzić miło czas.

- Tegoroczna impreza jest dużo większa niż te organizowane dotychczas. Zebraliśmy więcej środków, dzięki czemu mogliśmy zaprosić jeszcze więcej Klientów, niż zazwyczaj. Zaproponowaliśmy bogaty program artystyczny, który został bardzo ciepło przyjęty przez zaproszonych. Integracja to zawsze dobry pomysł. Takie „cegiełki” pomagają zwiększyć wspólne zaufanie i lojalność wobec siebie – mówi Jacek Nowotarski, dyrektor grupy filialnej Kraków Południe.


Impreza inna niż wszystkie

- Pomysł na nietypowy przebieg imprezy, z uwzględnieniem znanego prezentera Zygmunta Chajzera i zabawy w teleturniej, narodził się spontanicznie – podkreśla Mateusz Orzechowski, kierownik krakowskiej filii Inter Cars, odpowiedzialny za organizację eventu. – Zawsze próbujemy robić coś innego. Chcieliśmy, by była to impreza, na której naprawdę integrujemy się z naszymi Klientami, podczas której bawimy się i odpoczywamy wspólnie, nie myśląc tylko i wyłącznie o biznesie. Zawsze staraliśmy się nawiązać specjalny rodzaj więzi z naszymi kontrahentami, znamy się często także prywatnie.

Tego wieczora na imprezie pojawili się również przedstawiciele dostawców Inter Cars. Reprezentowali oni wiele marek dostępnych w ofercie dystrybutora, m.in.: febi, Magnetti-Marelli, Valvoline, Revline, Hella, ZF Aftermarket, Delphi, SKF, NGK, Castrol, Nissens, Denso, Hengst, Motul, Exide, NRF czy Goodyear.

Na ciekawe rozwiązanie zdecydowała się firma Milwaukee, która udostępniła naszym gościom samochód demonstracyjny, w którym prezentowała swój asortyment.

- Chcieliśmy pokazać szerokość naszej oferty, na imprezach zazwyczaj jest duże zainteresowanie naszym samochodem z narzędziami. Nie tylko kobiety, ale także mężczyźni lubią „świecidełka” i zawsze chętnie podchodzą sprawdzić co oferujemy – mówi Łukasz Mendera, key account manager Milwaukee odpowiedzialny za współpracę z Inter Cars.


„Motoryzacyjny WOŚP”. Rafał Sonik gościem-niespodzianką!

Nie tylko znany prezenter Zygmunt Chajzer umilał czas zgromadzonym. Gościem-niespodzianką był również kierowca rajdowy Rafał Sonik. Kilkukrotny triumfator Rajdu Dakar pojawił się na scenie specjalnie po to, by podziękować Inter Cars oraz Q Service Castrol za wsparcie Wielkiej Wyprawy Maluchów. Druga edycja imprezy charytatywnej, z której zebrane fundusze przekazane zostaną na pomoc młodocianych ofiar wypadków drogowych, odbędzie się już w lipcu tego roku.

- Wielką Wyprawę Maluchów można nazwać współczesnym motoryzacyjnym WOŚP-em. Robicie na co dzień coś, dzięki czemu także my możemy się w pełni zaangażować w coś ważnego i znaczącego, robimy to razem – mówił do zgromadzonych Rafał Sonik, prezentując też film z ubiegłej edycji wydarzenia, w trakcie której zebrano ponad 2 miliony złotych.


Klienci zachwyceni organizacją imprezy

Możliwość rozmów w nieco luźniejszej atmosferze przypadła do gustu naszym klientom, którzy chwalili organizację imprezy, jak i samą możliwość współpracy z Inter Cars.

- Od samego początku było mnóstwo atrakcji, a cały dzisiejszy wieczór był fantastyczny – mówi Piotr Stagraczyński, przedstawiciel firmy Motocentrum Dobczyce. – Współpracujemy z Inter Cars od początku istnienia grupy, czyli od 16 lat i uważam, że jest to naprawdę bardzo dobra kooperacja dla obu stron – puentuje, co najlepiej podkreśla wierność partnerstwa i zaufanie klientów do Inter Cars.

Podobnego zdania na temat wydarzenia, a także współpracy i jej perspektyw na kolejne lata, byli również inni z naszych gości. – To już kolejna impreza organizowana przez Inter Cars, na której jestem. Nigdy niczego nie brakowało, ale dzisiejsze wydarzenie jest zdecydowanie jednym z lepszych. Pomysł na teleturniej oraz pozostałe atrakcje są na najwyższym poziomie. Pracujemy wspólnie kilkanaście lat, wszystko jest świetnie zorganizowane i z pewnością będziemy tę współpracę kontynuować. Wysoką jakość usług Inter Cars podkreślają też osoby, które do nas przyjeżdżają, wszystko jest zawsze dopięte na ostatni guzik – mówi Tomasz Stefanik, Autoserwis Mogilany.


16 lat wzorowej współpracy

Grupa Inter Cars Kraków Południe rozpoczęła działalność w Małopolsce nieco ponad 16 lat temu, w styczniu 2008 roku. Imprezy dla klientów to już, można powiedzieć, stały krajobraz działalności tej grupy filialnej. Odbywające się raz na dwa-trzy lata eventy to już swego rodzaju punkt obowiązkowy, szczególnie doceniany przez tych, na których opinii najbardziej nam zależy, czyli naszych klientów.

Grupie Inter Cars Kraków Południe gratulujemy wyjątkowo udanego wydarzenia i życzymy kolejnych imprez z podobnym rozmachem, na których, mamy nadzieję, równie tłumnie dopiszą nasi najlepsi i najbardziej zaufani Partnerzy!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email