Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Aktualności

Partnerstwo ponad granicami-międzynarodowa promocja Inter Cars i Continental

2021-08-25

Rafał Pierzgała

Inter Cars wspólnie z firmą Continental – przygotował nową, międzynarodową promocję dla swoich klientów w całej Europie. Jest to wyjątkowa akcja, skierowana do profesjonalistów. Co można w niej zyskać?

Nowa akcja Inter Cars i Continental, stworzona została z myślą o wszystkich klientach Inter Cars w całej Europie. Akcja zaplanowana jest na początek września i potrwa do 30.09.2021 r., lub do wyczerpania zapasów nagród. Wyjątkiem jest rynek polski, na którym promocyjnych zakupów będzie można dokonywać przez cały wrzesień i październik.

Międzynarodową promocją Inter Cars objęte będą wszystkie zestawy rozrządów z oferty Continental, zarówno te z pompą, jak i bez niej. Nagrodami będą unikatowe, dedykowane koszulki firmy Continental.

Limity nagród są bardzo duże – łączna pula nagród to ponad 20 000 koszulek dla klientów Inter Cars!

Continental … to już 150 lat!

W 1871 r. założono jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm z branży motoryzacyjnej na świecie – Continental. Zbudowanie tak silnej marki, jest wynikiem wielkiej pasji do motoryzacji, dbałości o klienta, jak i nieustannego nastawienia na innowacyjność.

Od 150 lat Continental stale opracowuje innowacyjne, bezpieczne i cieszące się zaufaniem produkty dla swoich klientów. Co szczególnie istotne, Continental nieustannie realizuje programy mające kreować przyszłość w branży automotive.


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email