Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Aktualności

Inter Cars Ikony Motoryzacji wracają na salony

2023-10-12

Krzysztof Pawlak

Piękne, nietuzinkowe, wzbudzające emocje samochody i motocykle zebrane w jednym miejscu powrócą na wystawę Ikon Motoryzacji. W tym roku partnerem tytularnym ekspozycji została firma Inter Cars!

Pod dachem PGE Narodowego ponownie zebrane zostaną kultowe pojazdy z różnych epok. W poprzedniej edycji mogliśmy gościć samochody takich marek jak Aston Martin, Lotus, Porsche, Alfa Romeo, McLaren, Ferrari, Ducati czy Jaguar.

Goście mogli przyjrzeć się z bliska fantastycznym klasykom, jak chociażby Lancia Delta Integrale czy Toyota Celica, która zagrała w kultowym polskim filmie „Chłopaki nie płaczą”. Nie zabrakło również hipercarów w postaci McLarena P1 czy Forda GT.

W nadchodzącej edycji nie zwalniamy tempa i już teraz możemy zapowiedzieć obecność pojazdów znanych z rajdów Dakar czy Wielkiej Wyprawy Maluchów. Odwiedzający będą mogli skorzystać również ze strefy symulatorów i profesjonalnych aut R/C, a to nie koniec niespodzianek.

- Jestem przekonany, że wystawa Inter Cars Ikony Motoryzacji z pewnością zachwyci niejednego zwiedzającego. Naturalnie osobom mającym benzynę we krwi nie trzeba tego mówić. Oprócz czystej satysfakcji z możliwości zetknięcia się z tak różnorodnymi pojazdami jest to również okazja do podejrzenia, jakie jest podejście do designu i mody w projektowaniu samochodów w poszczególnych krajach na przestrzeni dekad. Tym samym to nie tylko święto motoryzacji, ale również mody, stylu czy technologii. Dodatkowo planujemy w tej przestrzeni zorganizowanie spotkania z naszymi ambasadorami – drifterami Bartoszem Ostałowskim i Łukaszem Tasiemskim oraz z wieloma innymi ciekawymi osobowościami – mówi Wojciech Twaróg, Członek Zarządu Inter Cars SA.

Wystawa będzie do dyspozycji zwiedzających już od 15 grudnia 2023 roku. Kup bilet już dziś!

Do partnerów wydarzenia, oprócz partnera tytularnego, dołączyli również partnerzy strategiczni w postaci Q Service Castrol, Bosch, Castrol, Hankook i Motointegrator.com. Partnerem motoryzacyjnym została seria Drift Masters European Championship, najlepsza profesjonalna seria driftingowa w Europie.

#RazemzInterCars #IkonyInterCars #IkonyMotoryzacji


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email