Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Aktualności

Inter Cars Elbląg – niezapomniany dzień pełen wrażeń

2024-07-04

W ostatnią sobotę czerwca klienci Inter Cars z Elbląga, z filii wchodzącej w skład Grupy Olsztyn, mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowej imprezie, zorganizowanej specjalnie dla nich. Wydarzenie zostało podzielone na dwie części – pełną adrenaliny grę w paintball oraz relaksujący wieczorny grill. Było to jedno z serii spotkań, które przedstawiciele Inter Cars z Olsztyna przygotowali dla swoich klientów.
Inter Cars Elbląg – niezapomniany dzień pełen wrażeń
Inter Cars Elbląg – niezapomniany dzień pełen wrażeń

Pierwsza część imprezy odbyła się na poligonie paintballowym, gdzie uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności taktyczne i współpracę w zespole. Zacięta rywalizacja i duch fair play towarzyszyły całej rozgrywce, zapewniając niezapomniane emocje i mnóstwo zabawy. Było to doskonałe miejsce, aby odreagować codzienne stresy i wzmocnić więzi pomiędzy samymi klientami, jak również na linii klienci – handlowcy.

Zobacz relację z imprezy na profilu Facebookowym Inter Cars SA

Po emocjonującej grze w paintball, uczestnicy przenieśli się na teren, na którym odbył się wieczorny grill. W przyjaznej atmosferze, przy dźwiękach muzyki i zapachu pieczonych potraw, wszyscy mogli się zrelaksować, wymieniać doświadczeniami i nawiązywać nowe kontakty.

Przemysław Zając, kierownik filii Inter Cars w Elblągu, podkreślił znaczenie takich spotkań: - Organizowanie takich imprez jest dla nas niezwykle ważne. Pozwalają one nie tylko na zacieśnienie relacji z klientami, ale również na zrozumienie ich potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu możemy lepiej dostosowywać naszą ofertę do ich wymagań i budować długotrwałe, pozytywne relacje.

Klienci byli wyraźnie zadowoleni z przebiegu całego wydarzenia. Damian Markowski z
Q Service Castrol „Auto Technika Markowscy”, jeden z uczestników, podzielił się swoimi wrażeniami: - To była fantastyczna impreza. Paintball dostarczył nam mnóstwo adrenaliny, a grill pozwolił na odprężenie i miłe spędzenie czasu. Dziękujemy Inter Cars za tak świetnie zorganizowane wydarzenie.

Podobne zdanie wyraził Karol Markowski, kolejny z klientów, który również wziął udział w imprezie: - Jestem bardzo wdzięczny za zaproszenie. Organizacja była na najwyższym poziomie, a atmosfera wspaniała. To pokazuje, jak bardzo Inter Cars dba o swoich klientów.

Impreza dla klientów Inter Cars z Elbląga była sukcesem, który umocnił relacje z klientami i pokazał, że firma stawia na bezpośredni kontakt oraz budowanie pozytywnych, długotrwałych więzi. Takie wydarzenia są doskonałą okazją do integracji i wymiany doświadczeń, co bez wątpienia przyniesie korzyści obu stronom.


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email