Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Aktualności

Innowacyjność i niezawodność: produkty Hella w świetle rynku wtórnego z zakresu elektryki i elektroniki

2024-02-29

Rynek wtórny elektryki i elektroniki stale ewoluuje, a wraz z nim wzrasta znaczenie wysokiej jakości i innowacyjnych produktów. W tej dynamice znaczącą rolę odgrywa firma Hella, ciesząca się reputacją światowego lidera w dziedzinie oświetlenia, elektroniki i elektryki samochodowej dostarczającego produkty na rynek wyposażenia oryginalnego OEM. Jej produkty są nie tylko synonimem niezawodności, ale także innowacyjności, czyniąc firmę również nieodłącznym graczem na rynku wtórnym.
Innowacyjność i niezawodność: produkty Hella w świetle rynku wtórnego z zakresu elektryki i elektroniki
Innowacyjność i niezawodność: produkty Hella w świetle rynku wtórnego z zakresu elektryki i elektroniki
Rynek wtórny elektryki i elektroniki stale ewoluuje, a wraz z nim wzrasta znaczenie wysokiej jakości i innowacyjnych produktów. W tej dynamice znaczącą rolę odgrywa firma Hella, ciesząca się reputacją światowego lidera w dziedzinie oświetlenia, elektroniki i elektryki samochodowej dostarczającego produkty na rynek wyposażenia oryginalnego OEM. Jej produkty są nie tylko synonimem niezawodności, ale także innowacyjności, czyniąc firmę również nieodłącznym graczem na rynku wtórnym.

Jednym z kluczowych atutów produktów Hella jest właśnie ich niezawodność. Firma znana jest z produkcji komponentów, które spełniają najwyższe standardy jakościowe. Bezpieczeństwo użytkowników oraz długotrwała wydajność produktów Hella są niezaprzeczalnymi zaletami, które sprawiają, że są one wybierane przez kierowców i mechaników na całym świecie.

Innowacyjność to kolejny filar, na którym opiera się oferta firmy Hella. W świecie, gdzie technologia stale ewoluuje, Hella pozostaje na czele innowacji w dziedzinie elektryki i elektroniki samochodowej. Jej produkty są wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania, które poprawiają komfort jazdy, bezpieczeństwo oraz efektywność energetyczną pojazdów. Nowoczesne reflektory LED, inteligentne układy sterowania czy zaawansowane czujniki to tylko niektóre z rozwiązań, które wyróżniają produkty Hella na rynku wtórnym.

Choć powiązanie pomiędzy pierwszym montażem OEM a rynkiem wtórnym IAM jest bardzo silne, jako że HELLA transferuje większość innowacji do rynku wtórnego właśnie, czyniąc je dostępnymi dla rynku napraw, to asortyment należałoby pogrupować w sposób bliższy „aftermarketowi”

Czujniki

Umożliwiają płynną pracę silnika czy całego pojazdu, takie jak: czujniki prędkości, przepływomierze powietrza, czujniki spalania stukowego, czujniki ciśnienia doładowania/ciśnienia w kolektorze, czujniki temperatury płynu chłodzącego/oleju/powietrza, sondy lambda, czujniki temperatury/ciśnienia spalin, czujniki poziomu oleju, płynu do spryskiwaczy, położenia pedału przyspieszenia i położenia przepustnicy i wiele innych - tworząc z silników nowoczesne agregaty napędowe. A ponieważ bez nich silnik nie pracowałby właściwie, bezbłędnie działające czujniki HELLA zapewniają systemowi zarządzania silnikiem wiarygodnie mierzone wartości. Oprócz tego czujniki parkowania, światła/deszczu czy ciśnienia w oponach.

Układ zapłonowy

To przede wszystkim szeroka oferta cewek zapłonowych, niezawodnych i niedrogich, najwyższej jakości.  Jakość cewek zapłonowych jest zapewniona między innymi w wyniku wysokiego poziomu automatyzacji procesów produkcyjnych, poprzez zastosowanie materiałów, liczbę pasm nawijających i ich odporność na wysoką temperaturę. Cewki zapłonowe HELLA gwarantują zapłon nawet w ekstremalnych warunkach, a także kompatybilność elektromagnetyczną z wrażliwymi na pole magnetyczne elementami elektroniki pojazdu (ECE R10). Dzięki ciągłej optymalizacji asortymentu można było wyeliminować często występujące usterki dostępnych na rynku cewek zapłonowych. Efektem końcowym jest zwiększona wydajność i żywotność serii HELLA.

Siłowniki elektromechaniczne

Zapalanie, dokręcanie, przekręcanie, otwieranie czy zamykanie - to w tych czynnościach nasze siłowniki wykonują najlepiej swoją pracę. Wszędzie tam, gdzie w pojazdach wymagane jest precyzyjny nastaw elementu wykonawczego, HELLA oferuje najwyższej jakości rozwiązania takie jak: zawory EGR, elektromechaniczne przepustnice, elektromechaniczne regulatory turbin, elementy pozycjonujące centralny zamek, zawory przełączające. Dla siłowników HELLA, ruch to rutyna.

Przekaźniki, przerywacze kierunkowskazów i jednostki sterujące

Zasada jest prosta - wyzwanie ogromne, w końcu przekaźniki, przerywacze i sterowniki mają wykonywać swoją pracę niezawodnie przez długi czas, HELLA oferuje najbardziej niezawodne produkty i jeden z najszerszych asortymentów w tym sektorze: mini przekaźniki, przekaźniki o wysokiej wydajności, mikro przekaźniki, przekaźniki rozłączające akumulator i przekaźniki półprzewodnikowe do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz maszyn rolniczych. Posiada w ofercie jednostki z pojedynczym układem klasyfikacji, dwuobwodowe i trzyobwodowe, sterowniki czasowe, do świateł ostrzegawczych, kierunkowskazów LED, a także moduły włączników światła - HELLA zamienia zasadę w wiele możliwości technicznych.

Przełączniki

Firma HELLA dostarcza wyłączniki do każdej funkcji: wyłączniki on/off, wyłączniki ciągnione do systemów awaryjnych, czujniki świateł hamowania, włączniki światła, wyłączniki alarmowe, elektryczne przełączniki szyb, przełączniki kierunkowskazów, włączniki/wyłączniki zapłonu, wyłączniki awaryjne, przełączniki wielofunkcyjne, wyłączniki rozłączające, przełączniki nożne do platform załadunkowych,  dmuchawy powietrza, przełączniki otwarcia drzwi,  przełączniki kołyskowe, podświetlane, przykręcane, przypinane lub obrotowe w kolorze czarnym, srebrnym, gładkim lub ziarnistym. Tak duży wybór do wszystkiego, co można włączyć lub wyłączyć w pojeździe - a jednak wszystkie przełączniki mają jedną wspólną cechę: jakość HELLA.

Alternatory i rozruszniki

Sprawdzona jakość, łatwa obsługa i przystępna cena – to właśnie oznacza gama produktów HELLA "Core-Free Parts".

1.         Jakość.  Wszystkie rozruszniki i alternatory spełniają wysokie wymagania jakościowe Centrum Jakości HELLA.

2.         Łatwa obsługa.  Używane części nie muszą już być zwracane dzięki rezygnacji z systemu kaucji. Przetwarzanie gwarancji jest po prostu obsługiwane przez odpowiedni warsztat lub przez odpowiedniego sprzedawcę, który sprzedał produkt.

3.         Cena.  Nowe części bez rdzenia są opłacalnym wyborem dla użytkowników zwracających uwagę na cenę - oczywiście bez utraty jakości!

Asortyment obejmuje ponad 1300 numerów artykułów z sektora pojazdów osobowych i użytkowych, z pokryciem rynku około 85%. Wszystkie nowe części bez rdzenia są łatwe do zidentyfikowania dzięki wyraźnemu oznaczeniu TecDoc i opakowaniu.

Dzięki ciągłym kontrolom i dalszemu rozwojowi rozruszniki i alternatory HELLA są w stanie spełnić normę OE i zagwarantować najwyższą wydajność w uczciwej cenie.

Regulatory napięcia i koła pasowe alternatora ze sprzęgłem

Koryguje napięcie wytwarzane przez alternator. W firmie HELLA można znaleźć szeroką gamę precyzyjnych i niezawodnych regulatorów do wielu pojazdów. Nowoczesna technologia HELLA umożliwia ochronę elektroniki pojazdu przed nadmiernym napięciem i utrzymywanie naładowania akumulatora na stałym poziomie. Oprócz tego w ofercie znaleźć można koła pasowe ze sprzęgłem jednokierunkowym do większości popularnych pojazdów.

Elektryka i elektronika oświetleniowa

W firmie HELLA fakt, że łączymy pod jednym dachem wiedzę z zakresu oświetlenia i elektroniki, stawia nas w wyjątkowej pozycji technologicznej. Daje nam to znaczną przewagę nad konkurencją, którą zdecydowanie zamierzamy utrzymać i wzmocnić w przyszłości – szczególnie jeśli chodzi o dynamiczne systemy oświetleniowe. Dynamiczne systemy oświetleniowe obecne na rynku będą w przyszłości w coraz większym stopniu powiązane z technologiami kamer. Te zaawansowane systemy zapewniają klientom najlepsze możliwe warunki oświetleniowe w każdej sytuacji na drodze, znacznie zwiększając bezpieczeństwo czynne. HELLA ma wszechstronne oświadczenie w rozwoju, projektowaniu systemów i produkcji wszystkich tych systemów, dzięki czemu możemy zapewnić klientom optymalne rozwiązania.

Diagnostyka i naprawa z Hella Gutmann

HELLA GUTMANN to partnerstwo wiodącej europejskiej marki diagnostycznej GUTMANN MESSTECHNIK z światowym liderem w dziedzinie elektroniki i systemów samochodowych HELLA – perfekcyjna synergia

Asortyment HELLA GUTMANN obejmuje:

•          Światowej klasy narzędzia diagnostyczne z najnowocześniejszymi funkcjami

•          Kompleksowe dane pojazdu

•          Wiodące na rynku rozwiązanie do kalibracji kamer i radarów dla pojazdów wyposażonych w ADAS

•          "Naprawa w czasie rzeczywistym", która zapewnia bezpośredni dostęp do zespołu technicznego HELLA GUTMANN

Jedno z urządzeń tego renomowanego producenta można pozyskać w ramach promocji za osiągnięcie celu zakupowego.

Skorzystaj z nowej promocji Hella! Sprawdź!


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email