Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Aktualności

HaynesPro skonfigurowany z Inter Cars e-Catalog

2021-05-27

Program HaynesPro WorkshopData zawiera obszerną bazę danych oraz informacje techniczno-diagnostyczne na temat wszelkich pojazdów. Już sam ten fakt sprawia, że jest to niezastąpione narzędzie dla każdego serwisu samochodowego i mechanika. Jeśli dodamy do tego konfigurację z Inter Cars e-Catalog, najlepszym katalogiem mobilnym, otrzymujemy multinarzędzie, które przyspieszy i ułatwi każdą naprawę.

Jakie korzyści daje HaynesPro?


Każdy klient Inter Cars, który wykupi dostęp do programu HaynesPro na 12 miesięcy, otrzyma obecnie super cenę, wynoszącą jedynie 499 zł, która gwarantuje dostęp do pakietów informacji dla samochodów osobowych:

  • Czasy napraw
  • Przeglądy techniczne
  • Schematy techniczne
  • Instrukcje napraw
  • Smary i płyny
  • Korekty
Inter Cars e-Catalog nieustannie rozwija swoje możliwości, starając się odpowiadać na potrzeby klientów. Jedną z takich ekspansji jest program HaynesPro. Obecnie klienci mogą używać modułu TECH, w którym po wykupieniu rocznej licencji, znajdą poniższe sekcje.

Poznaj funkcje HaynesPro WorkshopData

Czas naprawy


Dzięki tej funkcji i synchronizacji z Inter Cars e-Catalog, stworzenie profesjonalnej i pełnej oferty naprawy będzie znacznie prostsze i szybsze. Oczywiście żaden system nie zastąpi doświadczenia i wiedzy mechanika, ale dzięki HaynesPro w Inter Cars e-Catalog, każdy mechanik zarówno doświadczano jak i ten trochę mniej, będzie miał pewność, że o niczym nie zapomniał.

Schematy techniczneKażdy mechanik wie, że mnogość typów i rodzajów pojazdów, zmusza czasem do zajrzenia w specyfikacje techniczne. Schematy dostępne w HaynesPro to oszczędność czasu, który warsztat musi poświęcić na znalezienie potrzebnych schematów. Tu wszystko ma pod ręką.

Smary i płynyFunkcja smary i płyny podpowie jak dużo i jaki płyn sugerowany jest do konkretnego typu pojazdu przez producenta. Kolejny raz oszczędzamy czas i zapewniamy sobie komfort, wykluczając pomyłkę.

Przegląd techniczny
Przeglądy techniczne to wyjątkowa funkcja, która pozwala krok po kroku przejść przez pełen przegląd auta. Przy okazji synchronizacja z Inter Cars e-Catalog pozwoli bez konieczności przelogowywania się do innego programu, znaleźć części, stworzyć kosztorys i pełną ofertę przeglądu i ewentualnych napraw.

Instrukcje naprawNiektórzy twierdzą, że instrukcje nie są do niczego potrzebne doświadczonemu mechanikowi. Mówią tak jednak jedynie Ci niezbyt doświadczeni. Instrukcja bowiem to lista wytycznych, które pomagają przejść przez wszystkie niezbędne etapy naprawy, tworząc bezpieczną i spokojną ścieżkę prowadzącą do celu jakim jest zadowolony klient, który chętnie ponownie skorzysta z usług Twojej firmy.

KorektyW miarę rozwijania Inter Cars e-Catalog dodawane będą kolejne moduły i ułatwienia, o których będziemy informowali na bieżąco.

W dzisiejszych czasach serwisy samochodowe podobnie jak inne segmenty gospodarcze musza być elastycznie nastawione do potrzeb rynku. Inter Cars jako dostawca części, ale również wiedzy na temat pojazdów wychodzi z tego samego założenia. Dlatego, pomimo iż obecnie w Inter Cars e-Catalog klienci mogą wykupić dostęp jedynie do HaynesPro Car czyli segmentu osobowego, trwają prace, dzięki którym będzie możliwość wykupienia dostępu do HaynesPro Truck, czyli segmentu ciężarowego oraz Bike czyli motocyklowego.

Wszystkich, którzy jeszcze nie korzystają z HaynesPro w Inter Cars e-Catalog, zachęcamy do zakupu tego programu bezpośrednio przez katalog. Po wybraniu pojazdu w sekcji HaynesPro pojawi się formularz. Należy go wypełnić i cieszyć się możliwościami tego programu.Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email