Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Aktualności

Filtry BOSCH z węglem aktywnym oraz nowy typ FILTER+ - poleć klientowi wymianę!

2024-05-06

Do lata pozostało coraz mniej czasu, w warsztatach nadszedł czas na przeglądy. Kontrola pojazdu przed urlopem powinna obejmować również filtry, nie tylko sprawdzenie hamulców, akumulatora, wycieraczek, opon, oświetlenia i oleju. Wszystko po to, aby podróż była komfortowa i bezpieczna. Warto w okresie urlopowym uczulić klientów warsztatu na ten aspekt. Sprawdź ofertę filtrów BOSCH w Inter Cars e-Catalog!
Filtry BOSCH z węglem aktywnym oraz nowy typ FILTER+ - poleć klientowi wymianę!
Filtry BOSCH z węglem aktywnym oraz nowy typ FILTER+ - poleć klientowi wymianę!

Wymieniaj filtry na wiosnę! Przy okazji zadbaj o własną formę, przyjemności i relaks. Sprawdź promocję na filtry w Inter Cars!

Regularna wymiana filtrów

Filtry należy zawsze wymieniać zgodnie z zaleceniami podanymi przez producentów pojazdów. Szczególnie przed dłuższym wyjazdem na wakacje należy sprawdzić najbliższy termin wymiany filtrów w aucie. Jeżeli pozostało już niewiele czasu, to dobrym rozwiązaniem będzie ich wymiana wcześniej. Nowe filtry mogą przyczynić się do poprawienia komfortu podróży pasażerów pojazdu.

Komfort i zdrowie pasażerów

Nowe filtry kabinowe zapewniają wyraźne korzyści podczas jazdy na długich trasach i zwiększoną ochronę zdrowia pasażerów pojazdu. Wspomagają również prawidłowe działanie klimatyzacji, co ma kluczowe znaczenie dla koncentracji kierowcy, a także jest wyraźnie odczuwalne dla wszystkich pasażerów, zwłaszcza podczas podróży do ciepłych krajów. Wymiana filtra kabinowego na wersję z węglem aktywnym lub na nowy typ FILTER+ pro może zwiększyć pozytywny wpływ filtra kabinowego na zdrowie i dobre samopoczucie we wnętrzu samochodu. Specjalnie dobrane warstwy filtrujące w filtrach kabinowych FILTER+ pro zatrzymują szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy. Jednocześnie wykazują wysoką skuteczność w walce z bakteriami, wirusami, pleśnią i alergenami.

Filtry BOSCH

Nowe filtry - lepsza ochrona

Filtry paliwa skutecznie oddzielają cząstki stałe i wodę od paliwa, przyczyniając się do optymalnej pracy silnika. Filtry oleju usuwają sadzę i cząsteczki metalu z oleju silnikowego i poprawiają smarowanie silnika. Filtry powietrza oczyszczają zasysane powietrze, chroniąc w ten sposób podzespoły silnika znajdujące się za filtrem. Jeśli termin wymiany tych filtrów właśnie mija lub przypada wkrótce po urlopie, to zamontowanie nowych filtrów może ułatwić funkcjonowanie zespołów pojazdu i odciążyć pompy podczas długich podróży.

Źródło: BOSCH


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email