Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Aktualności

Zmiana hasła w Inter Cars e-Catalog

2021-08-05

Anna Chmielewska

Inter Cars e-Catalog to mobilne narzędzie, służące nie tylko do zamawiania części, ale przede wszystkim wszechstronna platforma, dzięki której przygotujesz wyceny i oferty dla klientów, stworzysz koszyk ulubionych produktów przypisanych do konkretnego klienta lub samochodu, szybko znajdziesz schematy i wskazówki dotyczące naprawy czy przeglądu technicznego oraz wiele innych funkcji.
Jest to miejsce, w którym możesz przechowywać informacje dotyczące twojej firmy, płatności, faktur i zobowiązań.  Wszystkie te informacje powinny być odpowiednio zabezpieczone. Dlatego też Inter Cars e-Catalog tak jak inne tego typu programy zabezpieczony jest indywidualnym loginem i hasłem dostępu, który otrzymujesz przy zgłoszeniu chęci korzystania z katalogu. Mają one dwojakie zastosowanie. Po pierwsze uwierzytelniające i identyfikujące użytkownika w systemie oraz zabezpieczające przed wejściem osób niepożądanych. Hasła nie powinno się nigdzie zapisywać ani przechowywać, dlatego dla łatwiejszego jego zapamiętania zalecamy zmianę hasła systemowego zaraz po pierwszym logowaniu.

Jak zmienić hasło po pierwszym zalogowaniu?

Jeśli zalogowałeś się hasłem, otrzymanym po nadaniu dostępu i chcesz je zmienić kliknij w prawy, górny róg w menu głównym i rozwiń listę przy twoim loginie.
Następnie kliknij napis zmień hasło lub wejdź w ustawienia, a następnie w czerwony przycisk zmień hasło.Pojawi się panel do zmiany hasła, w którym musisz podać hasło, które obecnie posiadasz i dwukrotnie nowe hasło. Składać się ono musi z: co najmniej 8 znaków i zawierać małą literę, wielką literę, liczbę oraz znak specjalny.

Co zrobić, jeśli nie zmieniłeś hasła po pierwszym logowaniu i teraz go nie pamiętasz?

W takim przypadku również nie ma problemu. Wystarczy, że wejdziesz w link https://pl.e-cat.intercars.eu/pl/, a następnie klikniesz w panelu rejestracyjnym napis Reset hasła.


Pojawi się panel, w którym musisz wpisać adres mailowy, do którego zostało nadane konto w Inter Cars e-Catalog.Następnie na podany adres mail otrzymasz dwa informacje. Jedną z PIN-em oraz drugą z linkiem do formularza, w który musisz wpisać PIN z pierwszej informacji. Dodatkowo system poprosi się o wpisanie w formularzu nowego hasła, które musi zawierać co najmniej 8 znaków w tym małą literę, wielką literę, liczbę i znak specjalny.


Po wypełnieniu prawidłowo wszystkich pól i zatwierdzeniu będziesz mógł posługiwać się nowym hasłem w Inter Cars e-Catalog.


Jeśli nie wszystko jest jeszcze jasne obejrzyj krótki film instruktażowy.

OGLĄDAM


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email