Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Aktualności

„Day & Night 2024” – wyjątkowa sesja w sercu Dubaju!

2023-12-01

Inter Cars z dumą przedstawia swój najnowszy kalendarz na rok 2024. Tegoroczna edycja nazwana została „Day & Night” i będzie wyjątkowym projektem, który przeniesie oglądających w fascynujący świat luksusu, oferując niezapomniane wrażenia i zapierające dech w piersiach obrazy. Kalendarz już niedługo trafi do klientów dystrybutora.

Kalendarz Inter Cars na 2024 rok
Kalendarz Inter Cars na 2024 rok

Zdjęcia do kalendarza „Day & Night” zostały wykonane w jednym z najbardziej fascynujących miejsc na świecie – w Dubaju. To miasto, które emanuje luksusem i prestiżem, idealnie komponuje się z koncepcją publikacji. Klimat Dubaju, z jego rozświetlonymi wieżowcami, złotym piaskiem pustyni i fascynującymi widokami nocnej metropolii, stanowi doskonałe tło dla tego projektu.

Tegoroczny kalendarz „Day & Night” prezentuje luksusowe marki, takie jak Mercedes AMG, Bugatti, McLaren, Ferrari i Lamborghini. Te legendarne pojazdy to arcydzieła inżynierii, które łączą się z magią Dubaju, tworząc niezwykłą atmosferę.

Wyjątkowy klimat tegorocznego kalendarza osiągnięto dzięki pięknym modelkom, które dodają produkcji niepowtarzalnego uroku. Ich obecność w połączeniu z luksusowymi samochodami tworzy niezwykle efektowną kompozycję.

Po raz kolejny przy okazji tworzenia kalendarza Inter Cars za obiektywem aparatu stanął utalentowany fotograf Voyo Bąkiewicz, którego umiejętność uchwycenia magii chwili i tworzenia niezwykłych kadrów przyciągają uwagę zarówno krytyków, jak i miłośników fotografii na całym świecie.

Kalendarz Inter Cars to projekt o długiej tradycji, który zyskał ogromną popularność w świecie motoryzacji. Każde nowe wydanie przynosi wiele emocji i jest ucztą dla oczu. „Day & Night” to kolejna odsłona tej fascynującej historii, która z pewnością zainteresuje pasjonatów samochodów i fotografii.

Tegoroczny nakład wynosi ponad 50 000 egzemplarzy i wspierają go takie firmy jak Aisin, BOSCH, CASTROL, CONTITECH, FEBI, MANN-HUMMEL, Meyle, Schaeffler, Varta,  ZF z marką TRW oraz NRF.


Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email