Data publikacji: 2020-01-05

Klasa Premium

Republika Południowej Afryki jeszcze do niedawna wydawała się być miejscem, które oglądać można jedynie na zdjęciach i filmach przyrodniczych. Jest to egzotyczna kraina z fascynującą pogodą, fauną i atrakcjami turystycznymi. 
Motto Kapsztadu to „jedność w różnorodności”. Miasto – uznane za jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie - łączy nowoczesną elegancką architekturę biurową z tradycyjną zabudową afrykańską i kolonialną. Styl i elegancja płynnie odnajdują się tu w naturze.

cape-town-2575437_1280.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
matthias-mullie-401750-unsplash.jpg
annakate-auten-54084-unsplash.jpg

Republika Południowej Afryki 2020*

Termin wyjazdu: 19-28 marca 2020

Długość wyjazdu: 10 dni

W programie m. in.:

  • niezapomniane wrażenia w trakcie afrykańskiego safari w parku Pilanesberg – przy odrobinie szczęścia spotkać można” wielką piątkę”;
  • dwie noce uczestnicy spędzą w luksusowym obiekcie Ivory Tree Game Lodge;
  • wizyta w jednym z najpiękniejszych miast świata – Kapsztadzie; zwiedzanie miasta, w tym wjazd na Górę Stołową (wjazd na górę uzależniony jest od warunków pogodowych) i zapierające dech w piersiach widoki;
  • wyprawa na najbardziej na południe wysunięty punkt kontynentu afrykańskiego – Przylądek Dobrej Nadziei,
  • wizyta na Boulders Beach i spotkanie z żyjącymi tam pingwinami 
  • wyjazd do słynnych winnic i degustacja wyśmienitych południowoafrykańskich win,
  • eleganckie kolacje z doskonałymi potrawami z dziczyzny oraz owoców morza,
  • zakwaterowanie w luksusowym hotelu w Kapsztadzie.* Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Użyte w folderze zdjęcia przedstawiają przykładowe miejsca, które uczestnicy będą mieli możliwość zwiedzić. Dlatego też mogą one różnić się od tych w rzeczywistości. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu, z winy nie leżącej po jego stronie.

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu
Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz ustalania i dochodzenia ewentualnych roszczeń (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).
Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości).
Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

* Pola wymagane