Data publikacji: 2019-02-11

Z Inter Cars Dookoła Świata

Egzotyczne destynacje kuszą turystów z całego świata, wabiąc ich swoją unikalną kulturą, hipnotyzującymi widokami i atrakcjami rodem z filmów przyrodniczych. Dzięki nowej inicjatywie Inter Cars, wszystkie te rzeczy dostępne są dla klientów dystrybutora. Akcja Inter Cars Dookoła Świata oficjalnie wystartowała! 

Logo.jpg

Z początkiem lutego Inter Cars ogłosił wielką akcję promocyjną, w ramach której wybrani klienci będą mogli udać się z największym dystrybutorem części samochodowych w naszej części Europy w jedną z pięciu egzotycznych podróży! To inicjatywa jakiej na polskim rynku jeszcze nie było, która swoim rozmachem i splendorem przebija wszystkie dotychczasowe akcje promocyjne.

Inter Cars Dookoła Świata jest nie tylko egzotyczną wyprawą – to podróż w najbardziej pożądanych przez turystów kierunkach! W dodatku podróż najeżona atrakcjami często niedostępnymi dla klientów tradycyjnych biur podróży. Każdy z pięciu oferowanych kierunków gwarantuje moc niezapomnianych wrażeń i niezwykłą przygodę, którą wspominać będzie się latami.

Republika Południowej Afryki, Mauritius, Rio de Janeiro, Bali oraz Dubaj – to pięć fascynujących destynacji, w które Inter Cars zabierze swoich klientów! W zależności od przynależności do wybranej grupy, każdy z klientów uda się w jedną egzotyczną podróż, będzie miał możliwość poznania z bliska nowej kultury, zobaczenia niezwykłych zabytków uważanych za najwybitniejsze architektoniczne dzieła sztuki oraz najpiękniejszych okazów fauny i flory. Wszystkie wyjazdy gwarantują pobyty w luksusowych hotelach, a na uczestników czekać będzie na miejscu ogromna liczba atrakcji. Plan wyjazdów ułożony jest tak, że każdy klient znajdzie w nim coś dla siebie – zarówno ci, którzy preferują czynną eksplorację i poznawanie lokalnych tradycji, jak i ci wolący ciszę i spokój gwarantowaną przez najwyższej klasy hotele.

O tym, w którym kierunku podążą wybrani klienci decyduje szereg czynników, najważniejszymi z nich są jednak: zrealizowanie swojego indywidualnego planu zakupowego w Inter Cars oraz spełnienie wybranych parametrów jakościowych. Chcesz dowiedzieć się, do której grupy należysz i co musisz zrobić, aby dołączyć do Inter Cars Dookoła Świata? Szczegóły sprawdź w Katalogu Online oraz u Przedstawiciela Handlowego Inter Cars.

Dookoła Świata – z Inter Cars zawsze w dobrym kierunku!

Podobne artykuły

Dookoła Świata – podróż, która odmieni Twój następny rok

Dookoła Świata – podróż, która odmieni Twój następny rok

Podróż do Zjednoczonych Emiratów Arabskich – czym może zaskoczyć turystów?

Podróż do Zjednoczonych Emiratów Arabskich – czym może zaskoczyć turystów?

Express Klub – zasady, rankingi i nagrody

Express Klub – zasady, rankingi i nagrody

Dubaj, miasto, w którym niemożliwe nie istnieje

Dubaj, miasto, w którym niemożliwe nie istnieje