Data publikacji: 2018-08-20

Międzynarodowa konferencja w Bormio

snow_day_miedzynarodowa_konferencja_konferencja_slidery_1140x331.jpg

Akcja Snow & Music Days 2018 trwa! Wszystkie chętne osoby, które pragną pojechać z Inter Cars do włoskiego Bormio, mają czas do 18 listopada, aby wziąć udział w promocji. To dobry moment, żeby poznać więcej szczegółów na temat międzynarodowej konferencji, która jest głównym celem tego wyjazdu.

Akcja Snow & Music 2018 wystartowała 2 lipca i od samego początku imponuje swoim rozmachem, dostarczając klientom coraz to nowych powodów, aby się w nią zaangażować. Oprócz wielu wartości dodanych, które Inter Cars przygotował wspólnie z dostawcami, osoby, które wezmą udział w promocji, mają szansę uczestniczyć w międzynarodowej konferencji będącej prawdziwym kompendium wiedzy na temat branży aftermarket.  

Wyżej wspomniana konferencja to nadrzędny cel całego przedsięwzięcia. Spotkanie to ma na celu fachowe i umiejętne przekazanie wiedzy o produktach światowej klasy producentów, a także wymianę doświadczeń między uczestnikami, którzy przyjadą z różnych części Europy. Obecność takich firm jak Bosch, Castrol, Ruville, ZF, Sachs, TRW, Lemförder, Ferodo, Moog, LUK, INA, FAG, Delphi, Meyle, Febi, Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Dębica, Kelly oraz Bridgestone, Firestone i Dayton to gwarancja poznania najbardziej innowacyjnych produktów, które wkrótce będą wyznaczały standardy w motoryzacji.

Wydarzenie to pozwoli właścicielom warsztatów na zyskanie rynkowej przewagi i pomoże im zmienić bądź udoskonalić postrzeganie ich biznesu.

Konferencja w Bormio to angażujące treści i inspirujący paneliści. Zaprezentowane zostaną liczby i dane niedostępne dla innych. To niepowtarzalna okazja obcowania z międzynarodowym i niezwykle inspirującym środowiskiem skoncentrowanym na rozwoju branży. To wydarzenie z pewnością wyznaczy trendy na kolejne lata.

Więcej szczegółów znaleźć można w Katalogu Online, bądź na specjalnej stronie poświęconej całemu przedsięwzięciu – www.intercars.com.pl/bormio.« Powrót do strony głównej Bormio