Data publikacji: 2020-06-29
, autor: Jacek Żytnicki

Zwiększ konkurencyjność oferty i widoczność warsztatu w Internecie

Promocja w Internecie to obecnie nieodzowny element warsztatowego marketingu. Jak dodatkowo zachęcić kierowców, którzy szukają mechanika w sieci, do wizyty właśnie w Twoim warsztacie? Warto do usługi zaproponować gratis, dzięki któremu Twoja oferta stanie się bardziej atrakcyjna. A jak to zrobić? Z pomocą przychodzi Motointegrator ze specjalną propozycją dla warsztatów.

KV 1000x667px_do artykułu.png

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY OFERTY!  1. miejsce na liście warsztatów i GRATIS Assistance dla klientów


Zwiększ swoją widoczność w Internecie, aby łatwiej i szybciej trafiali do Ciebie nowi klienci. Wynik sponsorowany na Motointegratorze to nic innego jak wyświetlanie się na 1. miejscu na liście warsztatów w danym mieście.

Od teraz do każdego zakupionego miesiąca tej usługi warsztat otrzyma GRATIS 10 pakietów Assistance na Polskę lub 5 na Europę, które może rozdać swoim klientom.

Gra warta jest świeczki, bo ponad 500 tys. kierowców miesięcznie szuka warsztatów na Motointegrator.com, a średnio o prawie 200% wzrasta liczba wejść na stronę warsztatu dzięki włączonej usłudze wyniku sponsorowanego. Usługa daje zatem doskonałą możliwość efektywnego promowania się w Internecie i pozyskania nowych klientów, dodatkowo oferując im bezpłatnie Assistance na Polskę lub Europę, do usługi wykonanej w warsztacie. Kierowcy docenią to szczególnie teraz w okresie wakacyjnym!

Co zyskujesz korzystając z oferty?

  • Wzrost liczby klientów;
  • Wzrost rozpoznawalności marki Twojego warsztatu wśród kierowców;
  • Możliwość oferowania klientom atrakcyjnych dodatków do usług wykonanych w warsztacie;
  • Wsparcie zespołu Motointegrator podczas całego okresu trwania usługi;
  • Materiały marketingowe, dzięki którym poinformujesz klientów, że masz dla nich Assistance;
  • Raport efektywności na końcu usługi;


Co zyskuje Twój klient?

  • Naprawę auta w profesjonalnym warsztacie;
  • Assistance na rok na Polskę lub Europę, czyli gwarancję bezpiecznej podróży na wakacje!


Więcej informacji - szczegóły oferty, cennik oraz zakres ubezpieczenia Assistance dostępne na: OFERTAlub pod numerem telefonu 22 714 11 11.