Data publikacji: 2021-10-29
, autor: Jacek Żytnicki 

Wszystko jasne!

Eagle Eyes to tajwański producent wysokiej jakości oświetlenia z homologacją „E” do zastosowania w motoryzacji. Początek istnienia firmy to 1978 rok. Pierwsze produkty wysyłane były głównie do Japonii gdzie producent zaczął budować swoją pozycję.

Eagle Eyes Inter Cars.jpg

Firma Eagle Eyes do produkcji oświetlenia korzysta z japońskich maszyn i technologii, dzięki czemu jakość jej produktów stoi na bardzo wysokim poziomie.  Na przestrzeni lat Eagle Eyes zdobył szereg nagród branżowych w dziedzinie produkcji oświetlenia do przemysłu i motoryzacji.

Oprócz produktów standardowych w ofercie producenta znajdują się produkty tuningowe typu RETROFIT, czyli nowocześniejsze wersje reflektorów i lamp tylnych do starszych pojazdów.

Reflektory, w których zastosowano wysokiej jakości soczewki, dynamiczne kierunkowskazy oraz nowoczesne emitery LED poprawią wygląd nie tylko auta fana tuningu!Eagle Eyes to:

TUNING – reflektory przednie typu CLEAR z czarnymi odblaskami znacząco wpływają na odmłodzenie wizerunku auta;

RETROFIT – zastosowanie nowoczesnych technologii LED i soczewek w reflektorach dedykowanych do starszych modeli aut znacząco poprawia bezpieczeństwo poruszania się nimi.

LED – mniej problemów z wymianą zużywających się żarówek, mniejsze zużycie prądu.

Plug&PLAY – kompletny zestaw reflektorów do natychmiastowego montażu. Reflektory i lampy wyposażone są w silniczki i żarówki. Wszystkie złącza odpowiadają oryginalnemu wyposażeniu pojazdu, nie sprawiając problemu przy ich instalacji. Zestawy zawierają parę reflektorów/lamp na auto.Referencje dostępne w Inter Cars:

  • BM079-B0DE2-E – zestaw lamp tył LED do BMW 5 (E60),
  • BM050-B3WHW – zestaw reflektorów przód BMW 3 (E46),
  • AD052-BEDE4 – zestaw lamp tył LED AUDI A4 B7,
  • VK160-B3WU0-5VSS – zestaw reflektorów przód VW GOLF VI.


Oferta Inter Cars będzie rozwijana, zwiększając ilość pojazdów, do których dostępne będą produkty Eagle Eyes!

Sugestie i opinie związane z produktem prosimy kierować pod adres e-mail: tuning@intercars.eu.