Data publikacji: 2018-08-01

Wiadomości IC 77 już są!

77. numer magazynu Wiadomości IC jest już dostępny dla czytelników i pasjonatów motoryzacji. Wraz z końcem lipca jego papierowe wydanie zostało doręczone do klientów Inter Cars w całej Polsce. Warto również wspomnieć, że z treścią pisma można zapoznać się także w wersji elektronicznej.

W77_Oklad.png
W77-mokap.png

W środku najnowszego wydania magazynu Wiadomości IC tradycyjnie poruszonych zostało wiele informacji o nowościach w asortymencie firmy, przygotowanych przez ekspertów Inter Cars, w tym również porady dla warsztatowców.

Twarzą lipcowego wydania została Klaudia Podkalicka, która w inspirującym wywiadzie opowiedziała o swojej pasji do motoryzacji, planach na przyszłość i wyzwaniach, z którymi zmaga się podczas realizacji swojej pasji. Drugą kobietą, która zagościła na łamach tego numeru, jest Ola Fijał. Autorka kanału „TurboSztos by Ola Fijał” zmierzyła się z pytaniami w Turbo Wywiadzie.

Oprócz tego w najnowszych Wiadomościach znalazły się przydatne informacje na temat narzędzi ułatwiających pracę właścicielom i pracownikom warsztatów samochodowych np. stale rozwijany Katalog Online, Bio Service czy program e-Sowa. W bieżącym numerze nie mogło również zabraknąć informacji o programie Młode Kadry i rywalizacji w II międzynarodowym konkursie Young Car Mechanic, który niedawno miał swoje rozstrzygnięcie.

Nowy numer Wiadomości w najbliższych dniach trafi do klientów Inter Cars w całej Polsce.

E-wydanie znaleźć można pod tym adresem.