Data publikacji: 2022-05-02
, autor: Jacek Żytnicki

Ułatw sobie pracę w serwisie wybierając profesjonalny tester

Trudno wyobrazić sobie dziś pracę serwisu samochodowego bez odpowiednich narzędzi. Coraz więcej skomplikowanych napraw, coraz nowsze technologie sprawiają, że nawet z pozoru błahe usterki trudno zdiagnozować nie tylko nowicjuszom, ale także mechanikom z wieloletnim stażem. Wszystkim im z pomocą może przyjść odpowiedni tester diagnostyczny!

Na pewno nie raz  głowiłeś się w warsztacie nad niecodzienną usterką, której nie dało rozwiązać się konwencjonalnymi metodami. Choć próbowałeś naprawy różnych elementów, problem nie ustępował. Pomoc w takich sytuacjach zawsze gwarantuje profesjonalny tester – jego użycie pozwala z bardzo dużą dokładnością zdiagnozować źródło problemu i uporać się z nim znacznie szybciej i efektywniej niż przy użyciu wyłącznie doświadczenia i intuicji.

Testery diagnostyczne to nie tyle przyszłość, co teraźniejszość warsztatu. Coraz trudniej obejść się bez nich w codziennej pracy. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem takiego urządzenia lub jego wymianą na nowocześniejszy model, skorzystaj z oferty przygotowanej przez Inter Cars.

POZNAJ ŚWIAT DIAGNOSTYKI SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Oferujemy nie tylko oryginalne, wysokiej klasy testery w promocyjnych cenach, ale również wsparcie w doborze odpowiedniego urządzenia, prezentację produktów przed zakupem oraz najkorzystniejsze formy finansowania. Sprawdź ekosystem poświęcony testerom diagnostycznym, w którym znajdziesz również m.in. odpowiedzi na pytania jak poprawnie skalibrować radar i kamerę, czy w jaki sposób kodować wtryskiwacze? Całość uzupełniamy materiałami wideo, żebyś jeszcze dokładniej wiedział jak łatwo i sprawnie obsługiwać profesjonalny tester.

Wspieramy ekspertów na każdym kroku, bez różnicy czy jesteś właścicielem jednostanowiskowego serwisu czy warsztatu, który obsługuje kilkadziesiąt pojazdów dziennie. Dla nas liczy się Twój profesjonalizm, chęć do rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Jeśli chcesz, aby Twój warsztat rósł w siłę i żeby obsługiwał coraz więcej zadowolonych klientów, zostań ekspertem od diagnostyki. Z nami to proste!

TESTERY DIAGNOSTYCZNE? ZOSTAŃ EKSPERTEM!


Podobne artykuły

Fundacja Inter Cars dołącza do „Operacji Czysta Rzeka”

Fundacja Inter Cars dołącza do „Operacji Czysta Rzeka”

Inter Cars Marketplace i Ambit razem dla warsztatów

Inter Cars Marketplace i Ambit razem dla warsztatów

Kabinowy filtr powietrza Sogefi CabinHepa+: nowy produkt ochronny dla kierowców

Kabinowy filtr powietrza Sogefi CabinHepa+: nowy produkt ochronny dla kierowców

Wspieramy się i jesteśmy sobie potrzebni

Wspieramy się i jesteśmy sobie potrzebni