Data publikacji: 2017-07-10

Rywalizacja w Master Mechanik oficjalnie rozpoczęta

10 lipca to data rozpoczęcia rywalizacji pracowników warsztatów w kolejnej edycji Master Mechanik. Tego dnia wszyscy właściciele serwisów, którzy wcześniej zgłosili chęć udziału w programie, mogą rozpocząć oficjalną rejestrację mechaników w tym przedsięwzięciu. Wciąż można zgłaszać kolejne warsztaty.

Master Mechanik to konkurs skierowany do właścicieli warsztatów samochodowych i pracujących dla nich mechaników. Jego głównym założeniem jest poszerzenie wiedzy pracowników, którzy dzięki pozyskanej wiedzy będą mogli podnosić poziom świadczonych przez serwis usług. Master Mechanik pomoże warsztatowi nie tylko zmniejszyć liczbę reklamacji, ale również rozszerzyć zakres usług, pozyskać nowych klientów i zbudować przewagę nad konkurencją.

Rywalizacja w konkursie rozpoczyna się 10 lipca. Od tego dnia możliwa będzie rejestracja mechaników w systemie. Wcześniej jednak właściciel warsztatu powinien za pomocą strony http://www.mastermechanik.pl/ zgłosić chęć udziału swojej placówki w zmaganiach Master Mechanik. Co ważne, przedstawiciele warsztatów mogą zgłaszać swój udział w Master Mechanik do 29 sierpnia.

Rywalizacja konkursowa zakończy się 10 września. Zwieńczeniem całego programu będzie finał, który odbędzie się podczas 16. Targów Części Zamiennych i Wyposażenia Warsztatów Inter Cars.

Udział w konkursie dla klientów Inter Cars jest bezpłatny.