Data publikacji: 2021-09-28
, autor: Rafał Pierzgała

Q Service Castrol razy 400!

Q Service Castrol nie zwalnia tempa! Sieć konsekwentnie rozwija koncept na terenie całego kraju, zrzeszając coraz większą liczbę profesjonalistów w swoich strukturach. Na mapie Polski pojawił się właśnie 400. punkt w barwach tej organizacji.

1170x658.jpg

- Jest nam niezwykle miło ogłosić, że nasza sieć osiągnęła właśnie kolejny kamień milowy. Na mapie Polski mamy obecnie 400 serwisów zrzeszonych pod logiem Q Service Castrol. Oczywiście każdy  z nich traktujemy indywidualnie i dbamy o jego rozwój, ale cieszymy się z tego, że nasza rodzina systematycznie się powiększa. Nie zwalniamy tempa i ustalamy sobie kolejne, ambitne cele – mówi Wojciech Twaróg, Członek Zarządu Inter Cars SA.

Oficjalnie sieć Q Service Castrol zainaugurowała swoją działalność w 2019 roku i przebojem zdobyła rynek. Obecnie zrzesza 400 serwisów, które każdego dnia dbają o utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta, a także o to, aby kierowcy mogli poruszać się w pełni sprawnymi autami.

- 400 serwisów w sieci to potwierdzenie tego, że nasze działania są dostrzegalne przez kierowców, mechaników, a także producentów części, którzy chętnie dołączają do nas jako nasi partnerzy. To mnóstwo wiedzy, ale również pozytywnej energii, która przekuta w czyny, dostarcza każdej ze stronów wymierne korzyści. Chcemy, żeby serwisy rozwijały się i będziemy robić wszystko, aby im to ułatwiać – dodaje Marta Ciesielska, menadżer za odpowiedzialna rozwój sieci Q Service Castrol.

Wysoka rozpoznawalność sieci to zasługa m.in. szeroko zakrojonych kampanii marketingowych, które skierowane są do kierowców. Do ich tworzenia menadżerowie odpowiedzialni za rozwój Q Service Castrol zdecydowali się nawiązać do nomenklatury sportowej i zaprosili znanych siatkarzy: Piotra Gruszkę, Zbigniewa Bartmana oraz Katarzynę Skowrońską. Dodatkowo sieć promuje ambasador Inter Cars, Bartosz Ostałowski – jedyny na świecie kierowca driftingowy, prowadzący samochód stopą.

Więcej informacji na temat sieci znaleźć można n stronie www.qservicecastrol.eu.