Data publikacji: 2020-05-11

Q Service Castrol inicjuje „Wiosenną Rozgrzewkę”

W piątek 8 maja wystartowała „Wiosenna Rozgrzewka” realizowana przez Q Service Castrol. W akcji do wygrania są atrakcyjne nagrody przeznaczone dla kierowców serwisujących swoje auta w warsztatach tej sieci. Na czym polega ten konkurs?

580x400_Nagrody.jpg

„Wiosenna Rozgrzewka” to akcja realizowana w ramach kampanii „Asów Serwisowych”. Organizatorzy przedsięwzięcia wspólnie z ambasadorami sieci, Piotrem Gruszką i Zbigniewem Bartmanem, zachęcają kierowców do odwiedzania warsztatów zrzeszonych w jej strukturach i wzięcia udziału w konkursie.

Mechanizm akcji jest bardzo prosty – klienci, którzy wykonają dowolną usługę w okresie 8-31.05.2020 r. mogą wziąć udział w konkursie z nagrodami.  Do wygrania jest 5 hulajnóg, 10 smart bandów Samsung oraz 30 bidonów sportowych.

Dla warsztatów, których klienci otrzymają 15 głównych nagród, są przewidziane nagrody rzeczowe w postaci materiałów reklamowych Q Service Castrol.

Ponadto każdy warsztat należący do sieci otrzyma zestaw materiałów promocyjnych wspierających akcję.

Więcej informacji na temat konkursu znaleźć można na https://qservicecastrol.eu/wiosenna-rozgrzewka/ oraz w filmie https://youtu.be/ZlOPgk02Nnc.