Data publikacji: 2020-11-27
, autor: Rafał Pierzgała

#pomagamypomagać – nowa odsłona programu!

Pandemia koronawirusa to wciąż ogromny problem, również dla mechaników. Z myślą o nich Inter Cars wspólnie z Partnerami przygotowali kolejną odsłonę akcji #pomagamypomagać. Już niedługo 8,5 tysiąca warsztatów otrzyma paczki, które pomogą im chronić zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników oraz klientów.

#pomagamypomagać #bezpiecznywarsztat

pomagamypomaga2-1170x658.jpg

W pierwszej odsłonie akcji oprócz pakietów ochronnych dla 10 tysięcy warsztatów, Inter Cars przygotował dla klientów dodatkowe narzędzia, które miały za zadanie pomóc właścicielom warsztatów i mechanikom w trudnym czasie pandemii. Były to m.in. treści marketingowe, mające zachęcić kierowców do wizyty w warsztacie, a także bezpłatne webinaria, poszerzające wiedzę, tak cenną w tym trudnym czasie.

-#pomagamypomagać, którego inicjatorem był Inter Cars w czasie pierwszego lock down w Polsce to program długofalowy - wyjaśnia Joanna Król, Zastępca Dyrektora ds. PR i Komunikacji
Międzynarodowej w Inter Cars.

Jego celem jest pomoc branży warsztatowej na wielu płaszczyznach w najtrudniejszych momentach funkcjonowania. Dziś wiele zawodów nie jest w stanie ograniczyć się do pracy zdalnej, samochód wciąż jest niezbędnym środkiem transportu gwarantującym izolację i bezpieczeństwo. Naszym zadaniem jest tak przygotować serwisy samochodowe, aby w pełni mogły świadczyć usługi dla konsumentów i wszystkich firm korzystających z pojazdów przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Program ten łączy ze sobą kilka podmiotów: właścicieli warsztatów i mechaników oraz producentów części samochodowych pod auspicjami Inter Cars, a jego finalnym ogniwem są kierowcy, dla których korzystanie z samochodów jest koniecznością. Dzięki zaangażowaniu dostawców, jesteśmy w stanie pomagać warsztatom na wielką skalę i szybko reagować, w pierwszej edycji pomoc trafiła aż do 10 tysięcy warsztatów, w drugiej edycji pakiety trafią do 8,5 tysiąca serwisów. Jesteśmy także niezmiernie dumni, że po również stronie pracowników i otoczenia Inter Cars  jest pełne poparcie i zrozumienie dla tego przedsięwzięcia. Wszyscy czujemy, że pracujemy  w słusznej sprawie, a dzięki temu, że posiadamy bogaty wachlarz narzędzi do komunikacji,  docieramy zarówno do samych serwisów, jak również ich klientów. Z tego miejsca chciałabym również podziękować wszystkim mediom branżowym, którzy również przyczynili się do nagłośnienia tej szlachetnej inicjatywy. Wspólnie uda nam się przetrwać ten trudny dla wszystkich czas! – dodaje Joanna Król.

W drugą odsłonę akcji zaangażowały się  takie firmy jak: ATE, Bosch, Brembo, Castrol, Corteco, Exide, Filtron, Hella, Nissens, Osram oraz Varta.

- Tak naprawdę akcja #pomagamypomagać była aktywna przez cały czas. Od samego początku pandemii pomagamy  naszym klientom, którzy każdego dnia stawiają czoła pandemii koronawirusa. Nie byłoby to oczywiście możliwe bez wsparcia naszych partnerów biznesowych, najlepszych producentów części, którym równie mocno jak nam, leży na sercu dobro warsztatów – mówi Mariusz Wągrodzki, Dyrektor ds. Promocji Inter Cars.

Pierwsze pakiety dotrą do warsztatów w najbliższych dniach. W najbliższej przyszłości Inter Cars wspólnie z dostawcami będzie informował o kolejnych działaniach związanych z akcją.

Więcej na temat programu #pomagamypomagać przeczytać można na stronie https://intercars.com.pl/pomagamypomagac/