Data publikacji: 2020-04-29

#pomagamypomagać – Inter Cars Grupa Łódź organizuje pomoc dla szpitali

Pandemia koronawirusa COVID-19 wiąże się z ogromnymi nakładami sił i pieniędzy, potrzebnymi do zachowania ciągłości pracy służby zdrowia. Menadżerowie, Siły Sprzedaży i Dyrektorzy reprezentujący Inter Cars z Grupy Łódź postanowili wspomóc placówki ratujące ludzkie życie i wspólnie z Klientami –  swoimi partnerami biznesowymi zorganizowali akcję, w której udało się dotychczas zebrać pomoc za ponad 100 000zł!

1.jpg
DSC_0380.JPG
DSC_0379.jpg
3.jpg
DSC_0411.jpg
Resized_20200429_104349_1133.jpg
DSC_0415.jpg

Mechanizm akcji jest bardzo prosty, a dzięki temu, jak się okazało, bardzo skuteczny. Osoby reprezentujące Grupę Inter Cars Łódź wspólnie z działem Wyposażenia Warsztatów Inter Cars, przygotowały inicjatywę, w której do kupienia są pakiety – cegiełki wspierające służby medyczne. Taki pakiet zawiera: maseczki ochronne, płyn do dezynfekcji rąk, płyn do dezynfekcji powierzchni, a także kombinezon ochronny.

Organizując taką akcję zależało nam przede wszystkim na stworzeniu czegoś, co będzie niosło za sobą coś więcej niż tylko przekazanie pieniędzy. Chodziło nam o pokazanie, że wspólnie z naszymi Klientami tworzymy jeden monolit, otwarty na potrzeby tych, którzy na co dzień walczą o nasze zdrowie i życie, jednocześnie narażając własne. Efekt przerósł nasze oczekiwania, za co serdecznie dziękujemy przede wszystkim naszym partnerom biznesowym oraz współpracownikom, którzy błyskawicznie pomogli w organizacji pakietów – mówią: Krzysztof Wyrębowski oraz Szymon Świerczek, Dyrektorzy Inter Cars Grupa Łódź.

W relatywnie krótkim czasie nasi partnerzy ufundowali ponad 300 pakietów - cegiełek, które zostały zakupione przez ponad 200 klientów, menadżerów i pracowników Grupy Łódź. Łącznie udało się uzbierać pomoc o łącznej wartości przekraczającej 100 000 zł, które zostaną przekazane do 4 placówek medycznych: Szpitala Powiatowego im. Marcela Nenckiego w Krotoszynie, Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu, Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Uniwersyteckiego Centrum Pediatrii w Łodzi.

Każdy Klient, który zdecydował się wziąć udział w akcji, oprócz wcześniej wspomnianych pakietów, otrzyma również specjalne podziękowanie, zaświadczające jego bezinteresowną pomoc, a także bezpłatną promocję i pomoc w ramach kanałów komunikacji Inter Cars Grupy Łódź.  

Zainteresowanie akcją jest bardzo duże i cały czas rośnie. Odbiór jej przez naszych partnerów jest niezwykle pozytywny, co spowodowało że kontynuujemy swoją pomoc dla służby zdrowia. Chcemy, by każdy mógł przyłączyć się do wspólnej  pomocy Szpitalom, bo wiemy jak w obecnej chwili jest to ważne. Jesteśmy dumni z tej akcji i z tego jak pozytywnie zareagowali na nią nasi partnerzy i współpracownicy – jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY! Nie zwalniamy tempa – działamy dalej i pomagamy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanychprzyłączeniem się do akcji do kontaktu z Inter Cars Grupa Łódź – powiedział Szymon Świerczek. 

Akcja zorganizowana została w ramach kampanii #pomagamypomagać i będzie kontynuowana w kolejnych tygodniach. Więcej szczegółów już wkrótce!

Kontakt: marketing.lodz@intercars.eu lub na filiach u Przedstawicieli Handlowych i Kierowników.

Podobne artykuły

Wymiana oleju silnikowego – kiedy i po co?

Wymiana oleju silnikowego – kiedy i po co?

Akcja #pomagamypomagać okiem warsztatów

Akcja #pomagamypomagać okiem warsztatów

Kiedy wymienić klocki hamulcowe?

Kiedy wymienić klocki hamulcowe?

#pomagamypomagać – WAŚ i Inter Cars wspierają warsztaty

#pomagamypomagać – WAŚ i Inter Cars wspierają warsztaty