Data publikacji: 2022-04-10

Nowy sklep Inter Motors!

Inter Motors nie zwalnia tempa i konsekwentnie poszerza liczbę swoich sklepów w Polsce. W kwietniu 2022 r. roku w Galerii Młociny w Warszawie uruchomiony został nowy sklep. W sumie na terenie całego kraju działa już ponad 30 stacjonarnych placówek, wnoszących nową jakość w wyborze odzieży, akcesoriów i części dla motocyklistów.

Inter Motors to pierwsza i największa sieć sklepów motocyklowych w Polsce. Kilkanaście lat pracy nad marką zaowocowało wieloma sukcesami i przełożyło się na zaufanie tysięcy klientów.

Sklepy pod szyldem Inter Motors specjalizują się w sprzedaży odzieży, kasków, części i akcesoriów motocyklowych, propagują ponadto kulturę motocyklową i bezpieczeństwo na drodze.

W każdej placówce Inter Motors doświadczony, dysponujący szeroką wiedzą zespół sprzedawców skutecznie pomaga i doradza w zakupie, dobierając produkty spełniające wszystkie oczekiwania klienta.Sklep znajduje się w centrum handlowym Galeria Młociny na poziomie -1. Sama galeria jest dogodnie usytuowana i bardzo dobrze skomunikowana dzięki linii metra, a także pętli autobusowej i tramwajowej oddalonej zaledwie 2 minuty od budynku.

Jeśli zdecydujesz się na przyjazd autem lub motocyklem miejsce znajdziesz na parkingu podziemnym mieszczącym aż 2000 samochodów i posiadającym specjalnie wydzielone strefy na jednoślady.

W nowym sklepie jest tzw. „strefa kasków”, w której każdy motocyklista znajdzie coś dla siebie.

Miło zaskoczy Cię duży wybór odzieży casualowej, jak t-shirty czy koszule. W ofercie znajdują się również wszelkiego rodzaju akcesoria do motocykla, jak pokrowce, zabezpieczenia antykradzieżowe, kufry czy podgrzewane manetki. Oprócz ubrań i akcesoriów motocyklowych kupisz u nas m.in. opony, oleje oraz części motocyklowe.W asortymencie nowego sklepu, którego powierzchnia wynosi aż 340 m2 znaleźć można m.in. produkty takich marek jak:

- SHARK

- NOLAN

- SHOEI

- ADRENALINE

- ALPINESTARS

- IXON

- BERING

- OXFORD

- i wiele innych.


Inter Motors Warszawa, Galeria Młociny, poziom -1
Zgrupowania AK "Kampinos" 15, 01-943 Warszawa

telefon: 885-588-696
mail: moto.mlociny@intermotors.pl
intermotors.pl 


Ważne są dla nas nie tylko sprzedaż produktów i usług, ale także propagowanie kultury motocyklowej. Dbamy o bezpieczeństwo i mówimy o motocyklistach jako o świadomej grupie ludzi dzielących się z innymi swoją pasją.