Data publikacji: 2017-07-24

Nowy numer Wiadomości IC jest już dostępny!

Nowy, 72. numer Wiadomości IC jest już dostępny dla wszystkich pasjonatów motoryzacji i tematów z nią związanych. Jego papierowe wydanie trafi niedługo do wszystkich odbiorców. Bardziej niecierpliwi czytelnicy mogą już się zapoznać z nim w wersji elektronicznej.

Najnowsze wydanie magazynu Wiadomości IC tradycyjnie dostarcza mnóstwo informacji związanych z asortymentem firmy. Ponadto znaleźć można w nim ciekawe artkuły przygotowane we współpracy z ekspertami Inter Cars, które z pewnością znajdą zainteresowanie wśród warsztatowców. Oczywiście nie mogło również zabraknąć newsów z życia spółki.

Wiodącym tematem, który został przedstawiony na okładce, są 16.Targi części zamienny, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars. Impreza po dwóch latach przerwy wraca na PGE Narodowy. Wydarzenie, które odbędzie w dniach 22-24 września, zgromadzi w Warszawie szerokie rzesze entuzjastów motoryzacji.

W tym numerze Wiadomości IC będzie można także przeczytać relacje z niezwykle ważnych wydarzeń, jakimi były uroczystości inaugurujące działalność Europejskiego Centrum Logistyki i Rozwoju ILS. Jego uruchomienie wiąże się z automatyzacją procesów obsługi, poprawą jej jakości i zminimalizowaniem ryzyka pomyłek.

Ponadto w najnowszym wydaniu zamieszczono przydatne informacje na temat narzędzi ułatwiających pracę właścicielom i pracownikom warsztatów samochodowych, jak np. stale rozwijany Katalog Online i Bio Service. Sporo miejsca poświęcono także programowi Młode Kadry i rywalizacji w konkursie Young Car Mechanic.

Nowy numer Wiadomości w najbliższych dniach trafi klientów Inter Cars w całej Polsce. E-wydanie znaleźć można pod linkiem.