Data publikacji: 2020-11-13
, autor: Jacek Żytnicki

Nowa wyszukiwarka części i akcesoriów motocyklowych Partsfinder

Każdy motocyklista, który sam naprawa lub modyfikuje swój jednoślad, właśnie otrzymał od IMready.eu nowe narzędzia. Wyszukiwarka Partsfinder oraz funkcja „Mój Garaż” sprawią, że wybór dopasowanych części i akcesoriów staje się łatwy i przyjemny. Zapomnij o żmudnym wertowaniu katalogów! Imready.eu to internetowy sklep sieci I’M Inter Motors należącej do Inter Cars, a zawarte w nim narzędzie pomagające w dobrze części można nazwać rewolucyjnym. 

Partsfinder.jpg

Sklep IMready.eu wyszedł właśnie naprzeciwko potrzebom każdego motocyklisty, który przy serwisowaniu swojego jednośladu zmagał się z odpowiednim doborem części. Dzięki wyszukiwarce Partsfinder  sklep zawęża wybór do towaru pasującego do wybranego motocykla, a funkcja „Mój Garaż” pozwala zapisać nawet kilka modeli motocykli, aby powrócić do łatwego wyszukiwania w dowolnym momencie.

Partsfinder – nowa wyszukiwarka części motocyklowych dla każdego motocyklisty

Po wejściu na sklep IMready.eu, do wyszukiwarki prowadzi specjalny plakat na stronie głównej lub też lupka umiejscowiona w prawym górnym rogu. Po jej użyciu ukazuje się okno Partsfinder.

Dzięki Partsfinderwybór części i akcesoriów dopasowanych do motocykla staje się przyjemnością, bez konieczności żmudnego wertowania katalogów!

Mój Garaż zapisuje posiadane modele motocykli

Otwierając Sklep IMready.eu po dłuższej przerwie, strona potrafi przypomnieć ostatnio wyszukiwany model motocykla (pod warunkiem zachowania historii przeglądania). Ale prawdziwie pomocną funkcjonalnością jest Mój Garaż, który pozwala zapamiętać kilka motocykli i wrócić do poprzednich wyszukiwań. Niezależnie od tego, czy motocyklista wyszukuje nowe akcesoria po kilku dniach, czy wraca do wymiany oleju po kilku miesiącach.

Aby skorzystać z Mojego Garażu, należy założyć konto w Sklepie IMready.eu. Jest to bezpieczna czynność wymagająca zaledwie kilku kroków, które wykonuje się w kilka sekund, dzięki integracji z usługami Google, Facebook lub Microsoft.

Po zalogowaniu, w prawym górnym rogu strony, obok lupki Partsfindera, pojawia się nowa ikona Mój Garaż. Funkcjonalność ta potrafi na stałe zapamiętać aż do pięciu motocykli. Motocykl męża i żony oraz skuter dla nastolatka, czy może motocykl crossowy oraz turystyczny? Niezależnie od konfiguracji prawdziwego garażu, swoje jednoślady można zapisać także w cyfrowym „Moim Garażu”. Dodatkowymi informacjami mogą być numery VIN oraz rejestracyjny.

Niezależnie od tego ile minęło czasu od ostatnich zakupów i czy należy wymienić klocki, zmienić olej, czy założyć nowy filtr powietrza – w funkcji „Mój Garaż” wystarczy wybrać swój motocykl, a sklep IMready.eu z wyszukiwarką Partsfinder od razu zawęża wybór do pasujących części! Do tego Partsfinder potrafi zasugerować najczęściej potrzebne zakupy, jak olej z filtrem…

Darmowa dostawa oraz odbiór w 240 punktach w Polsce

Każde zamówienie o wartości przekraczającej 300 złotych objęte jest darmową dostawą kurierem. Bezpłatna jest zarówno usługa kurierska z płatnością online, jak i za pobraniem.

Nawet bez przekroczenia 300 złotych wysyłka kurierem to koszt zaledwie 14,99 zł.

Drugą opcją jest odbiór osobisty – zawsze pozostaje darmowy i dogodny dla klienta. Z odbioru osobistego można skorzystać w dowolnym spośród 240 punktów w całej Polsce, na które składają się sklepy stacjonarne I’M Inter Motors oraz filie Inter Cars.

Korzyści dodatkowe

Sklep IMready.eu niezmiennie pozostaje sklepem godnym zaufania, oferujący wyłącznie oryginalne produkty. Do dyspozycji motocyklistów pozostaje darmowa infolinia z poradą specjalisty. Logowanie i płatność są bezpieczne, a na zwrot towaru jest aż 60 dni.

Czas na zakupy!

Partsfinderpomoże w prostym wyborze spośród ponad 60 000 artykułów do motocykli ponad 200 marek, Mój Garaż ułatwi każde kolejne poszukiwania części lub akcesoriów, a darmowa dostawa będzie miłym dodatkiem do łatwych zakupów. Wejdź na IMready.eui sam przekonaj się jak to działa!