Data publikacji: 2018-10-01

MAX Akcesoria na jesień

Wraz z końcem września do klientów trafiła nowa gazetka promocyjna Inter Cars. Znajdą oni w niej szereg ciekawych produktów w niezwykle konkurencyjnych cenach. Niektóre z nich nabyć można nawet z 25% rabatem.

max_akcesoria_pazdziernik_800x800.jpg

Inter Cars powoli przygotowuje się na nadejście zimy, dlatego w najnowszej gazetce dystrybutora nie mogło zabraknąć asortymentów przydatnych właśnie w mroźne, śnieżne dni. W najnowszym wydaniu „Max Akcesoria” klienci znajdą więc m.in. boks dachowy, mogący pomieścić siedem par nart lub pięć desek snowboardowych czy jednoczęściowy kombinezon. W mroźne dni przydatnym urządzeniem może z kolei okazać się prostownik.

W aktualnym wydaniu gazety promocyjnej znajdą się ponadto urządzenia przydatne w czasie jazdy, m.in. wideorejestrator, nawigacja samochodowa i zestaw CB – każde z nich klienci mogą nabyć z rabatem wynoszącym 10%. W „Max Akcesoriach” znalazło się również szereg urządzeń dla warsztatowców, wśród nich lampa bezprzewodowa ładowana przez złącze USB, myjka wysokociśnieniowa i kompresor tłokowy (oba urządzenia z rabatem 25%) czy miernik grubości lakieru, a także ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni dedykowany dla pojazdów ciężarowych.

Oddzielną sekcję w najnowszym wydaniu przeznaczono na środki do pielęgnacji auta, które nabyć można z upustem wynoszącym od 11 do 19%. Klienci mogą kupić z upustem  m.in. środek do czyszczenia kokpitu, szyby czy tapicerki.

Pełna wersja najnowszego wydania „MAX Akcesoriów” znajduje się poniżej.