Data publikacji: 2020-09-18
, autor: Anna Nowak

Maraton szkoleniowy czas zacząć!

W dniach 29 września – 2 października w Centrum  Szkoleniowym w Czosnowie przy ulicy Gdańskiej 27 rozpocznie się maraton, podczas którego będzie można wziąć udział w 15 szkoleniach, przygotowanych przy współpracy z 8 dostawcami.

show_car_2020_logo_fb_1080x1080.jpg

Mottem głoszonym przez Konfucjusza 2,5 tysiąca lat temu było: Powiedz mi, a zapomnę, pokaż, a zapamiętam, zaangażuj mnie, a zrozumiem.
Dziś zarówno szkolenia techniczne Show Car jak i stacjonarne, które już wkrótce poprowadzą eksperci z firm: Inter Cars, Bosch, Contitech, Motoremo, Schaeffler, KYB, Intermotive Solutions, Texa, oraz ZF, przygotowane są w oparciu o te słowa.

Agendy szkoleń opierają się nie tylko na wykładach, ale przede wszystkim na ćwiczeniach, pytaniach i poradach osób wykwalifikowanych w poszczególnych tematach. Zarówno poruszane zagadnienia, jak i plany szkoleń, opracowane zostały przez profesjonalistów i praktyków, gwarantujących zdobycie szerokiego spektrum wiedzy specjalistycznej, a zajęcia praktyczne bazują na elementarnym poznaniu potencjalnych problemów technicznych poszczególnych tematów.

Szkolenia techniczne proponowane przez Inter Cars to przede wszystkim interakcja szkoleniowca i uczestników, zaangażowanie, które przekłada się nie tylko na zdobytą wiedzę, ale również nawiązywanie kontaktów ze specjalistami, którzy często po zakończonym szkoleniu służą koleżeńską, fachową radą poznanym osobom.

Poza praktycznymi ćwiczeniami, gwarantującymi lepsze zrozumienie tematu i większe możliwości wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce, ważne jest, że szkolenia Inter Cars są zawsze bardzo dobrze przygotowane od strony stanowiska szkoleniowego. Priorytetem jest możliwie jak najlepsze odwzorowanie środowiska pracy w warsztacie, tak, aby uczestnicy szkolenia zadawali jak najwięcej pytań, które pojawiają się w ich codziennym dniu.

Kolejnym spektrum maratonu szkoleniowego jest ponowna możliwość interpersonalnej kooperacji branżowej. COVID-19 i związane z nim restrykcje zahamowały na dość długo inicjatywy szkoleniowo-targowe, co zdecydowanie odczuł cały rynek części zamiennych.

Inter Cars postanowił więc, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności, wykorzystać ten czas na odbudowanie relacji pomiędzy klientami i dostawcami oraz dostarczenie klientom wiedzy na temat bieżących promocji i nowych produktów w ofercie poszczególnych firm.

Szczegóły dotyczące szkoleń zarówno stacjonarnych, jak i Show Car, znajdują się na naszej stronie https://intercars.com.pl/pl/osobowe/szkolenia/.

Podobne artykuły

Zużyty przegub kulowy? Oto jak można to sprawdzić

Zużyty przegub kulowy? Oto jak można to sprawdzić

Q Service Castrol – Dlaczego warto przyłączyć się do sieci?

Q Service Castrol – Dlaczego warto przyłączyć się do sieci?

Inter Cars gotowy na drugą falę pandemii. Najlepsze szkolenia online wracają!

Inter Cars gotowy na drugą falę pandemii. Najlepsze szkolenia online wracają!

Strategiczna współpraca Total Lubrifiants i Grupy Kapitałowej Inter Cars

Strategiczna współpraca Total Lubrifiants i Grupy Kapitałowej Inter Cars