Data publikacji: 2019-12-05
, autor: Jacek Żytnicki 

Inter Cars wspiera MotoMikołajki.pl

Po raz drugi Inter Cars oraz Europejskie Centrum Logistyki i Rozwoju ILS wspierają akcję MotoMikołajki.pl, celem której jest zebranie środków i darów dla wychowanków warszawskich domów dziecka. Podobnie jak przed rokiem, także i tym razem, pracownicy firmy wsparli inicjatywę nie tylko finansowo, ale także poprzez zbiórkę całego samochodu słodyczy i zabawek.

MotoMikołajki_InterCars.jpg
MotoMikołajki_Inter Cars.jpg

Już ubiegłoroczne wsparcie pracowników Inter Cars w akcję MotoMikołajki.pl przeszło oczekiwania organizatorów. Łakocie i zabawki zebrane w centrali firmy z trudem pomieściły się bagażniku wyścigowego Forda Fiesty. Tym razem akcja zatoczyła jeszcze szerszy krąg, a w jej konsekwencji udało się wesprzeć wychowanków stołecznych domów dziecka znacznie szerszą pomocą.

Cała inicjatywa MotoMikołajki.pl wymyślona została przed jedenastoma laty, a od pierwszej edycji jej głównym punktem jest parada motocyklowych Mikołajów, która przemieszcza się ulicami Warszawy. W tym roku akcja odbędzie się 7 grudnia, a uczestnicy przejadą na swoich motocyklach spod PGE Narodowego na plac Zamkowy. Na Starówce zaplanowana jest seria atrakcji dla dzieci, łącznie z konkursami, w których do wygrania będą ciekawe nagrody. Wszystkich uczestników czeka wspaniała zabawa, której najważniejszym przesłaniem będzie pomoc i możliwość spełnienia marzeń podopiecznych domów dziecka.

Oprócz pomocy rzeczowej MotoMikołajki.pl zbierają również fundusze, które wspierają codzienne funkcjonowanie domów dziecka. W ramach poprzednich edycji udało się przekazać na ten cel sumę ponad 200 tysięcy złotych. Wierzymy, że w tym roku serca warszawiaków okażą się równie szczodre, a dzięki ich zaangażowaniu w akcję na dziecięcych buziach pojawią się najserdeczniejsze uśmiechy. Wszystkich gorąco zapraszamy do udziału w tym przedsięwzięciu, zarówno w charakterze MotoMikołajów, jak i widzów, którzy wesprą akcję uśmiechem, dobrym słowem i swoją obecnością.

Zbiórka motocyklistów w okolicach bramy nr 2 PGE Narodowego zaplanowana jest na sobotę 7 grudnia o godz. 10.00. O 11.30 uformowana zostanie kolumna, która pojedzie w kierunku placu Zamkowego, a w samo południe na stołecznej Starówce rozpocznie się druga część wydarzenia. Wówczas to ustawiona zostanie „ludzka choinka”, zostanie wybrany najefektowniejszy strój MotoMikołaja i MotoMikołajki, a także najładniej przybrany motocykl. Wyboru dokonają dzieci, które same będą typowały swoich faworytów. Na wszystkich uczestników akcji czekała będzie gorąca grochówka oraz sklepik ze świątecznymi gadżetami. Około 13.30 kolumna MotoMikołajów znów wyruszy na warszawskie ulice, a całe wydarzenie zakończy się o 15.30 pod bramą nr 1 PGE Narodowego.

Gorąco zachęcamy do wsparcia akcji MotoMikołajki.pl, a wszystkim, którzy zdecydują się wziąć w niej udział i wspomóc tym samym wychowanków domów dziecka, życzymy przyjaznej aury, bezpiecznych przejazdów i dużo dobrej zabawy.

Podobne artykuły

Inter Cars w czołówce dziesięciu największych polskich firm rodzinnych

Inter Cars w czołówce dziesięciu największych polskich firm rodzinnych

Sieci serwisowe jako element rozwoju biznesowego – podsumowanie szóstego webinaru od Inter Cars

Sieci serwisowe jako element rozwoju biznesowego – podsumowanie szóstego webinaru od Inter Cars

Zwiększ konkurencyjność oferty i widoczność warsztatu w Internecie

Zwiększ konkurencyjność oferty i widoczność warsztatu w Internecie

Inter Cars dołącza do akcji "WomanUpdate"

Inter Cars dołącza do akcji "WomanUpdate"