Data publikacji: 2019-05-22

Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal

Dub IT! Tuning Festiwal to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i atrakcyjnych imprez motoryzacyjnych w naszym kraju. Od teraz wydarzenie ma nowego i silnego partnera – Inter Cars został partnerem tytularnym przedsięwzięcia i jeszcze mocniej zaangażuje się w organizację eventu zaplanowanego na koniec czerwca.

baner---dubit.jpg
Inter Cars Dub IT.png

Ekscytujące pokazy driftu, super OES, kilkaset projektów tuningowych z całego świata, rozpalające wyobraźnię zwiedzających do czerwoności i największe europejskie firmy motoryzacyjne – to tylko część z niespodzianek, które czekają na odwiedzających kolejną edycję Dub IT Inter Cars Tuning Festiwal.

- Dub IT! Tuning Festiwal to wydarzenie, które od dawna było w kręgu naszych zainteresowań. Przez ostatnie trzy lata byliśmy obecni na nim jako wystawca i było to dla nas fantastyczne doświadczenie. Możliwość obcowania z entuzjastami motoryzacji, którzy równie mocno jak my, kochają samochody, to niepodważalna wartość. To między innymi dlatego zdecydowaliśmy się jeszcze mocniej zaangażować to w przedsięwzięcie, stając się sponsorem tytularnym imprezy – mówi Piotr Bok, Segment Manager Inter Cars odpowiedzialny za dział Tuning Motorsport.

- Po raz pierwszy w historii motoryzacyjnego show jakim jest DUB IT! nawiązaliśmy współpracę ze sponsorem tytularnym. To wsparcie partnera o ugruntowanej pozycji na rynku automotive. Pasjonaci, którzy odwiedzają nasze targi doskonale znają firmę Inter Cars, nie tylko jako dystrybutora znanych brandów tuningowych, ale także firmę wspierającą cenionych zawodników specjalizujących się w drifcie. Jesteśmy pewni, że wspólne działania umocnią pozytywny wizerunek imprezy i będą podstawą do kolejnych niebanalnych inicjatyw dla fanów czterech kółek – dodaje Grzegorz Figarski, dyrektor projektu Dub IT!

Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal  to rodzaj motoryzacyjnego show, które od lat zrzesza fanów mocnych wrażeń, przyciągając do siebie zarówno entuzjastów motoryzacji z Polski, jak i innych krajów europejskich. Jak co roku, w ramach imprezy zostanie zaprezentowanych kilkaset projektów tuningowych. Zwiedzający będą mogli podziwiać zarówno superszybkie sportowe samochody, jak i klasyki motoryzacji. Tradycyjnie podczas Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal zwiedzający będą mieli do czynienia z niewiarygodną prędkością, długimi poślizgami i walką na centymetry. To wszystko za sprawą emocjonujących pokazów driftu, które cieszą się dużym uznaniem zwiedzających. W tym roku po raz pierwszy zorganizowana zostanie dla uczestników Konkursowa Jazda Samochodem z pomiarem czasu pod patronatem Automobilklubu Królewskiego. Ten Super OES będzie wizowany przez Polski Związek Motorowy.

Ostatnia edycja imprezy przyciągnęła do Targów Kielce 15 tysięcy zwiedzających. Wakacyjną zabawę urozmaicała niesamowita atmosfera wydarzenia oraz specjalna strefa foodtrucków. Wszystko wskazuje na to, że kolejna edycja, zaplanowana na 29-30 czerwca będzie jeszcze lepsza!

Partnerami wydarzenia są firmy Ravenol, Eibach, Ulter Sports!