Data publikacji: 2021-11-24

Delphi Technologies wprowadza globalną ofertę części zawieszenia i układu kierowniczego do Tesli Model S.

Oferta części zawieszenia i układu kierowniczego Delphi Technologies zostaje rozszerzona o nowe komponentydoTesli Model S, które powstały w oparciu o najważniejsze atuty Delphi Technologies.

  • Nowe części w ofercie zawieszenia i układu kierowniczego to wstęp do kompleksowego rozwiązania podwoziowego, które dotyczyć będzie około 77 tys. pojazdów w Europie, około 165 tys. pojazdów w Ameryce Północnej oraz 15 podmodeli, w tym Tesla model S P100D z trybem Cheetah.
  • Wprowadzenie obejmuje części zamienne zaprojektowane zgodnie z najnowszymi specyfikacjami producentów (OE)
  • Imponujące wyniki testów inżynieryjnych: wahacze Delphi Technologies wykazują lepszą wytrzymałość w testach bezpieczeństwa w porównaniu do odpowiednika OE
  • To rozszerzone portfolio stanowi wyjątkową okazję dla warsztatów, by mogły one oferować wysokiej jakości części zamienne dla tysięcy właścicieli pojazdów.


Oferta części zawieszenia i układu kierowniczego Delphi Technologies zostaje rozszerzona o nowe komponenty doTesli Model S, które powstały w oparciu o najważniejsze atuty Delphi Technologies: doskonałość inżynieryjną, koncentrację na bezpieczeństwie i rozległe doświadczenie w zakresie części o jakości oryginalnego wyposażenia (OE). Delphi Technologies, marka BorgWarner Inc. sprawia, że właściciele warsztatów, którzypragną zająć się nowymi pojazdami elektrycznymi wchodzącymi w okres serwisowy, mogą zaoferować wielenowych usług. Premiera dotyczy kilku nowych części, w tym wahaczy, łączników stabilizatora, drążkówkierowniczych i przegubów kulowych. Dzięki połączeniu tych komponentów właściciele warsztatów mogąoferować naprawę i wymianę części w popularnej Tesli Model S.Sprawdź szczegóły nowej oferty zawieszenia i układów kierowniczych dla Tesli.

Najważniejsze założenia: bezpieczeństwo i wykonanie na najwyższym poziomie w branży

Oferując rozwiązania dla rynku części zamiennych, Delphi Technologies kładzie wyraźny nacisk na dwa najważniejsze aspekty posiadania pojazdu: bezpieczeństwo i doznania z jazdy. W procesie projektowym nowe części do Tesli Model S osiągnęły imponujące wyniki i przeszły testy bezpieczeństwa. Obróbka cieplna korpusu wahacza Delphi Technologies gwarantuje wyższą wytrzymałość i odporność na zużycie niż oryginalne wyposażenie. Dodatkowo, testy siły ciągnięcia i nacisku sworzni kulowych wykazują wyższą wytrzymałość produktu Delphi Technologies. Wyniki przeprowadzonych testów dowodzą najwyższej trwałości tych kluczowych dla bezpieczeństwa części podczas hamowania i kierowania pojazdem.

Nasza nowa oferta części zawieszenia i układu kierowniczego to kolejny przykład wysokiego zaangażowania w zapewnienie klientom jak najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Wyniki ostatnich testów robią wrażenie i sprawiają, że nasze części stanowią optymalne rozwiązanie dla warsztatów, których właściciele chcą oferować serwis z górnej półki — mówi Neil Fryer, wiceprezes Delphi Technologies ds. marketingu globalnego, planowania produktu i planowania strategicznego. Uważamy, że w przypadku norm dotyczących części zamiennych nie może być mowy o żadnych kompromisach, szczególnie że bezpieczeństwo i doznania z jazdy stanowią podstawowe wyznaczniki produktu wysokiej jakości. Nowa oferta części zawieszenia i układu kierowniczego pokazuje, jak nasza pionierska inżynieria w dziedzinie komponentów o jakości oryginalnego wyposażenia przynosi korzyści właścicielom pojazdów i warsztatów.

Wymiana części zawieszenia i układu kierowniczego w Tesli Model S ma szczególną wagę, większą niż przeciętna naprawa tego typu, ponieważ części te odgrywają wyjątkową rolę w trybach jazdy samochodu. Inteligentne zawieszenie pneumatyczne odpowiada za wygodę, bezpieczeństwo i osiągi trybu Cheetah, którym Tesla Model S P100D w dużej mierze zawdzięcza swoją popularność. Dlatego też dla właścicieli pojazdów niezwykle istotne jest znalezienie części zamiennych identycznych z komponentami fabrycznymi.

Wspieranie rewolucyjnej generacji pojazdów

Oferowanie części zamiennych do pojazdów elektrycznych to coś więcej niż kompleksowe serwisowanie najnowszych modeli: to kluczowy element zaangażowania Delphi Technologies na rzecz przyszłego zrównoważonego rozwoju.

Nowe produkty dołączają do oferty już istniejących części dostępnych dla tego zastosowania. Są to klocki i tarcze hamulcowe oraz akcesoria, które zyskały już popularność wśród właścicieli warsztatów oferujących rzetelny serwis o wysokiej jakości. Wszystkie te części razem stanowią podstawę kompleksowego rozwiązania podwoziowego dla pojazdów elektrycznych na rynku części zamiennych. Holistyczne rozwiązanie od Delphi Technologies, obejmuje ofertę części, rozwiązania diagnostyczne i szkolenia oraz pomaga właścicielom warsztatów aktywować najbardziej nowoczesne technologie w najnowszych modelach.