Data publikacji: 2020-12-07
, autor: Anna Nowak

Co w grudniowym wydaniu Wiadomości IC?

Podsumowania, nowości i plany, czyli kolejna dawka informacji, rad oraz zapowiedzi, przygotowanych specjalnie dla warsztatów i wszystkich kierowców.

Zapraszamy do odwiedzenia e-wydania. Kliknij TUTAJ

1170x (1).jpg

Rok 2020 był zdecydowanie inny niż wszystkie poprzednie. Niestabilność  i niepewność gospodarek na całym świecie, obawy społeczne, ale również zmiany w prowadzeniu działalności szczególne sektora sprzedaży i komunikacji oraz rozwój narzędzi internetowych i nowe możliwości digital marketingu – wszystko to skomasowane zostało w bardzo krótkim czasie przy dość stresowych warunkach zewnętrznych. Nie da się ukryć, że odcisnęło to znaczący wpływ na wielu firmach i przedsiębiorstwach.

Grudniowe wydanie Wiadomości IC jest więc podsumowaniem i zapowiedzią wyników wypadkowych całego roku.

Czytelnicy znajdą w nim mocną dawkę informacji na temat dwóch nowych akcji organizowanych przez Inter Cars i partnerów dla warsztatów i kierowców. Battery Point i druga edycja #pomagamypomagać to działania, które są namacalną odpowiedzią firmy na potrzeby płynące od klientów spółki.

O swoich sukcesach i kłopotach w 2020 roku opowiedzą nam również: Bartosz Ostałowski, który na łamach ostatniego w tym roku wydania podsumuje cały swój ostatni sezon oraz Bartek Januszewski, który przygotowuje się do EuroSkills 2021.

Przedstawimy również nowe funkcjonalności  Katalogu Online, korzyści związane z prowadzonymi przez Inter Cars szkoleniami online czy techniczną infolinią ekspercką, uruchomioną z myślą o wygodzie i pomocy warsztatom.

Powiemy też o tym co czeka nas w nadchodzącym roku 2021. Zmiany w przepisach dotyczących przechowywania odpadów, nowe strategiczne relacje między Inter Cars i firmą Total, rozwój spółki na rynkach międzynarodowych oraz poszerzanie sieci Q Service Castrol – to tylko część tematów, z którymi czytelnicy zapoznają się w najbliższym numerze.Nie zabraknie również informacji o gadżetach i nowościach produktowych zarówno w sekcji samochodów osobowych, jak i motocykli oraz wielu ciekawych artykułów dotyczących produktów najlepszych producentów części.

Zapraszamy do przeczytania e-wydania, które znajdziesz TUTAJ