Data publikacji: 2019-11-19

Ciekawi goście, fantastyczne promocje i interesujące porady – zajrzyj do nowego wydania Wiadomości IC i znajdź coś dla siebie

To już osiemdziesiąta czwarta odsłona Wiadomości IC, w których jak zwykle przedstawimy wspaniałe osobowości motorsportu, opowiemy o najbardziej intrygujących wydarzeniach motoryzacyjnych ostatnich dwóch miesięcy oraz przedstawimy nowinki techniczne i produktowe.

Wiadomosci84okladka.jpg

Gwiazdą tego numeru będzie Petter Solberg – rajdowy Mistrz Świata, który opowie o swoich osiągnięciach, sportowej rodzinie i uchyli rąbka tajemnicy odnośnie swojej przyszłości. Poznamy również bliżej Jana Chmielewskiego – kierowcę rajdowego, który z motorsportem związany jest już od ponad dwóch dekad.

W 84. numerze nie mogło zabraknąć również adrenaliny i gorących relacji. Tym razem przeniesiemy się na tory Gymkhany Grid 2019 i przypomnimy sobie wrześniowe emocje, jakie towarzyszyły temu ekscytującemu wydarzeniu.

Dla miłośników technicznych nowinek i dla właścicieli warsztatów, którym sen z powiek spędza pytanie, jak być mechanikiem, prezesem swojej firmy i PR-owcem, proponujemy nowatorskie rozwiązanie, które pozwoli im spać spokojnie. To AI, czyli sztuczna inteligencja w zasięgu ręki każdego właściciela warsztatu. Czy rozwiązane to jest możliwe dla kogoś, kto nie ma wiedzy ani umiejętności informatycznych i marketingowych? Przekonaj się, jak znaleźć się w gronie osób, które wprowadziły swoje serwisy na ścieżkę cyfrowej rewolucji.

Jak zwykle, we współpracy z czołowymi dostawcami, przedstawimy zimowe propozycje produktów, o których zarówno warsztaty, jak i prywatni użytkownicy aut, powinni zacząć już myśleć. Akumulatory, zimowe opony, płyny i oleje czy termostaty, to tylko ułamek asortymentu, który znajdzie się w tym wydaniu.

Najnowsze, 84. wydanie Wiadomości IC dostępne jest już w filiach Inter Cars w całym kraju oraz w najlepszych warsztatach. Zachęcamy do lektury dwumiesięcznika w wersji drukowanej oraz elektronicznej dostępnej na naszej stronie www.

Podobne artykuły

Najłatwiejszy sposób wyszukiwania części!

Najłatwiejszy sposób wyszukiwania części!

Pandemia koronawirusa –  czy jazda samochodem jest dozwolona?

Pandemia koronawirusa – czy jazda samochodem jest dozwolona?

Księgowość elektroniczna w czasie epidemii?

Księgowość elektroniczna w czasie epidemii?

Prowadź warsztat EKOlogicznie, czyli nie zostawiaj nic przypadkowi!

Prowadź warsztat EKOlogicznie, czyli nie zostawiaj nic przypadkowi!