Data publikacji: 2015-12-02

Nie przegap swoich nagród

Promocja „Kupuj z Nagrodami” właśnie się zakończyła, czas na odbiór nagród. Lepiej się pośpieszyć, ponieważ zebrane punkty można wymieniać na nagrody tylko do 31 grudnia 2015. Warto wejść na stronę https://25lat-intercars.pl/ i sprawdzić swój stan posiadania.

Sponsorzy

Po zalogowaniu każdy z klientów będzie mógł sprawdzić, ile punktów zebrał i jakie nagrody może za nie zdobyć. A jest w czym wybierać,ponieważ na uczestników czeka 2,5 miliona cennych upominków, m.in. narzędzia i sprzęty warsztatowe, doskonałej jakości odzież, sprzęt RTV/AGD, tablety, szkolenia, czeki hotelowe oraz doładowania karty IC Premia Cash.

UWAGA: Punkty zebrane w promocji „Kupuj z Nagrodami” można wymieniać na nagrody tylko do 31 grudnia 2015.

Katalog nagród

Najważniejszym elementem promocji „Kupuj z Nagrodami” jest katalog nagród. Zdobyte w programie punkty możecie Państwo wymieniać na atrakcyjne nagrody. Wystarczy zalogować się na stronie www.ic25.pl lub https://25lat-intercars.pl/, wejść na strony dedykowane promocji i w pasku na górze ekranu wybrać zakładkę KATALOG NAGRÓD. By łatwiej odnaleźć to, co Państwa interesuje, nagrody zostały pogrupowane tematycznie. Każda pozycja z listy odpowiada innej kategorii, a ich pozycjonowanie nie jest przypadkowe. Przed uruchomieniem promocji została przeprowadzona ankieta, w której spytano, jakie nagrody chcielibyście Państwo widzieć wśród oferowanych w Inter Cars promocjach. W zdecydowanej większości na pierwszym miejscu znalazły się narzędzia i akcesoria z wyposażenia warsztatowego. Wykaz nagród z tej kategorii znajdziecie Państwo w zakładce WARSZTAT. Możecie Państwo wybrać nagrody takie jak akcesoria, szkolenia,RTV/AGD, ubrania i podróże.

 

Bonus 20% w IC PremiaCash

Jeżeli nie znaleźli Państwo w katalogu nagród dla siebie,mamy też propozycję dla klientów, którzy woleliby coś innego niż nagrody rzeczowe. Punkty zdobyte podczas promocji można w całości wymienić na doładowanie karty IC Premia Cash.

Wchodząc w Katalogu Nagród w zakładkę IC Premia Cash, możecie Państwo zobaczyć, jak dużo punktów w promocji zebraliście i za jaką kwotę możecie doładować swoją MultiKartę. Jest to o tyle korzystne, że w tym przypadku zyskujecie Państwo bonus 20%. W normalnym rozliczeniu 10 punktów zdobytych w promocji „Kupuj z Nagrodami” to 10 zł. Natomiast w przypadku zasilenia karty IC Premia Cash 10 punktów to 12 złotych. MultiKarta jest równoważnym środkiem płatniczym w Inter Cars SA, dlatego warto się zastanowić, która opcja z nagrodami będzie dla Państwa najbardziej korzystna.

Wszystkie szczegółowe informacje, liczba zebranych punktów, pełen wykaz nagród i regulaminy promocji Kupuj z Nagrodami dostępne są po zalogowaniu się na stronie www.ic25.pl lub https://25lat-intercars.pl/. Na obu stronach obowiązuje to samo hasło i login.