Data publikacji: 2021-04-23
, autor: Rafał Pierzgała

555 - japońska jakość dostępna w ofercie Inter Cars

Od założenia Sankei Industry w Japonii w roku 1960, firma notuje stały wzrost w produkcji i sprzedaży “Elementów układu kierowniczego i zawieszenia” do pojazdów mechanicznych, pod marką “555”.

555logo2.jpg

Firma produkuje takie elementy jak: końcówki drążków kierowniczych, wahacze poprzeczne, mocowania wahaczy, łącznik drążka stabilizatora, wsporniki drążków kierowniczych, ramiona pośredniczące, ramiona kierownicze, drążki poprzeczne i wzdłużne oraz zespoły drążków kierowniczych i tuleje zawieszenia, jak również wiele innych elementów, pokrywających niemalże wszystkie marki i modele japońskich producentów samochodów.

Projektowanie i rozwój

Pod marką 555 obecnie firma produkuje ponad 2000 referencji, jednocześnie stale pracując nad nowymi produktami. Szybko i w sposób ciągły reaguje na zmieniające się potrzeby rynku, dzięki utworzeniu własnej sieci produkcyjnej, którą rozwiają od wielu dekad, jak również dzięki  niespotykanym możliwościom rozwojowo-technologicznym oraz elastyczności. W oparciu o certyfikat ISO 9001 otrzymany w roku 1999, dostarczane przez 555 produkty są bezpieczne i niezawodne w eksploatacji.

Jakość

Od jakości produktów 555 zależy ludzkie życie, więc nie ma tu miejsca na jakiekolwiek ustępstwa czy usterki.  Starannie projektują, produkują i kontrolują jakość na każdym etapie produkcji, biorąc pod uwagę pracę produktów w najcięższych możliwych warunkach na globie ziemskim.

Produkty Sankei zaprojektowane są tak, aby pokonać odległość, która jest równoważna 5 okrążeniom Ziemi (około 200 000 km), niezależnie w jakich warunkach. Produkty 555 – które mają jakość równoważną produktom OEM – to tchnienie nowego życia w każdy japoński pojazd.

Produkcja

Każdy z pracowników Sankei jest ekspertem w swojej dziedzinie i stale rozwija swoje umiejętności i wiedzę.  Dlatego firma jest w stanie dostarczać towary o najwyższej jakości z wydajnych linii produkcyjnych. Z kolei to pozwala na produkcję małych partii, a nawet pojedynczych egzemplarzy i dostarczenie ich w dowolne miejsce na świecie. 

Sankei zamierza kontynuować starania, aby udoskonalić techniki i technologie produkcyjne, w celu zaspokojenia stale rosnących i zmieniających się potrzeb rynku, przekraczając oczekiwania klientów, oraz przyczyniając się do świadomego rozwoju przemysłu i społeczeństwa.  Sankei pozostaje otwarte na wszelkie sugestie i porady ze strony klientów

Podobne artykuły

Q Service Castrol razy 400!

Q Service Castrol razy 400!

Darmowa wyszukiwarka Exide Battery Finder – dobór akumulatora nigdy nie był tak prosty

Darmowa wyszukiwarka Exide Battery Finder – dobór akumulatora nigdy nie był tak prosty

Firma Pico Technology, czyli lider i ekspert w branży oscyloskopów

Firma Pico Technology, czyli lider i ekspert w branży oscyloskopów

Sonda lambda – poznaj ją lepiej

Sonda lambda – poznaj ją lepiej