Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Aktualności

Wyjątkowe korzyści w zaledwie kilka sekund!

2024-03-01

Do większości części Monroe®  dołączamy teraz coś ekstra – unikalny kod QR!  W ramach zobowiązania marki do zapewnienia mechanikom i warsztatom samochodowym najlepszych produktów i najlepszego wsparcia technicznego, na opakowaniach części Monroe® znajduje się teraz widoczny kod QR.  
Już teraz zeskanuj kod QR na produktach Monroe i dowiedz się więcej!
Już teraz zeskanuj kod QR na produktach Monroe i dowiedz się więcej!
Wystarczy zeskanować kod za pomocą kamery w smartfonie, aby uzyskać dostęp do wszystkich informacji na temat produktu, czy nauczyć się nowych, przydatnych umiejętności. 
Monroe jest również zaufanym partnerem biznesowym dla dostawców części samochodowych i ich klientów, oferującym wiodące w branży pokrycia aplikacyjne, światowej klasy szkolenia techniczne, innowacyjne programy marketingowe oraz szerokie portfolio narzędzi do budowania biznesu. 


Gwarancja jakości i szczegółowe informacje o produkcie 

Po zeskanowaniu kodu natychmiast otwiera się łatwe w nawigacji menu, które po dotknięciu palcem pozwala na zapoznanie się z różnymi zagadnieniami dotyczącymi produktu. Dla jeszcze większej wygody użytkownik może wybrać, w jakim z ośmiu języków chce zobaczyć informacje. 
Co ważne, zeskanowanie kodu potwierdza, że dana część jest oryginalnym produktem firmy Monroe. Dzięki temu możesz być pewny, że użytkownik końcowy otrzymuje część najwyższej jakości, która została opracowana z wykorzystaniem wieloletniego doświadczenia firmy Monroe oraz że jego pojazd będzie działał zgodnie z założeniami producenta. 

Zeskanowanie kodu QR udostępnia informacje i szczegóły dotyczące: 

- potwierdzenie o oryginalności produktu Monroe, 
- numeru części produktu, specyfikacji i zastosowania, 
- instrukcji i porad dotyczących montażu,
- warunków gwarancji, 
- wsparcia posprzedażowego,
- kontaktu z ekspertami technicznymi Garage Gurus bezpośrednio przez e-mail.

Szansa na darmowe zwiększenie wiedzy technicznej 

Poza dostarczeniem szczegółowych informacji o produkcie, zeskanowanie kodu QR daje mechanikom możliwość poszerzenia swoich umiejętności technicznych – i to za darmo. 
Dotknięcie odpowiedniej zakładki pozwala użytkownikom zapisać się do INTERNETOWEGO CENTRUM SZKOLENIOWEGO GARAGE GURUS®, umożliwiając im korzystanie z obszernej biblioteki kursów e-learningowych, webinariów, artykułów technicznych, informacji na temat marki i wielu innych materiałów. 


Zobacz i zeskanuj - to równie ważne, jak posiadanie odpowiednich narzędzi!

Dzięki wszystkim korzyściom, jakie daje zeskanowanie kodu QR – co zajmuje zaledwie kilka sekund – należy uznać je za tak samo ważne, jak posiadanie odpowiednich narzędzi do wykonania pracy. 
Kod ułatwia pracę mechanikom i daje dostęp do wszystkich przydatnych informacji, aby mogli podnosić swoje umiejętności i być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i technologiami motoryzacyjnymi.Czytaj także na stronie Inter Cars: 

Poznaj topowe marki kosmetyków samochodowych i wejdź do świata detailingu
Inter Cars wśród 50 największych polskich firm globalnych
Wysoka jakość turbosprężarek i części zamiennych od polskiej marki
Konkurs Young Car Mechanic zyskuje silne wsparcie – marka Delphi dołącza do grona partnerów!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email