Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars

Inter Cars e-Catalog


Inter Cars e-Catalog to wielofunkcyjna platforma, która pozwala między innymi na wyszukiwanie i zamawianie produktów, tworzenie ofert, sprawdzanie schematów i rysunków poglądowych udostępnianych przez poszczególnych dostawców oraz archiwizowanie informacji o klientach, ich preferencjach i dokonanych na ich pojazdach napraw. Przyspiesza i ułatwia pracę każdego mechanika i właściciela warsztatu.

Uzyskaj dostęp już dziś!


Dostępny wszędzie tam,gdzie potrzebujesz. Na komputer,
tablet i komórkę (Android, iOS, Huawei).
Trzy urządzenia – laptop, smartfon i tablet – wyświetlające aplikacje internetową z motywem motoryzacyjnym, z widocznym interfejsem użytkownika i elementami nawigacyjnymi

Wszystko, czego potrzebujesz do pracy

Jak uzyskać dostęp do platformy Inter Cars e-Catalog?


Wskazówka: najszybszym sposobem uzyskania dostępu jest kontakt ze swoim przedstawicielem handlowym

Po nadaniu dostępu przez naszego pracownika, otrzymasz wiadomość z loginem i hasłem na podany w formularzu adres e-mail.

W razie dodatkowych pytań odnośnie działania Inter Cars e-Catalog, zachęcamy do udziału w spotkaniach online z osobami tworzącymi to narzędzie.

Zamawiasz w każdym miejscu


Dzięki aplikacji Inter Cars e-Catalog zamawianie części jest jeszcze prostsze i szybsze. Zamawiaj od razu bez zbędnych formalności i bez wychodzenia z domu!

  • Nie musisz odchodzić od auta, by zamówić części

  • Jesteś w drodze? Wszędzie masz dostęp do katalogu

  • Zapomniałeś o czymś? Zamówisz wieczorem z domu

  • Awaria komputera to nie przeszkoda

Wejdź na stronę e-Catalogu
i łatwo zapisz skrót
na ekranie głównym
lub pobierz aplikację

Czarny przycisk pobierania aplikacji z logo Google Play i napisem 'Pobierz z Google Play' na białym tekście
Czarny przycisk pobierania aplikacji z logo Apple i napisem 'Pobierz w App Store' na białym tekście
Czarny przycisk odkrywania aplikacji z logo Huawei i napisem 'Odkrywaj w AppGallery' na białym tekście

Kup urządzenie ekstrakcyjne Puzzi i weź udział w szkoleniu z metod czyszczenia!

Pranie tapicerki samochodowej metodą ekstrakcji

Utrzymanie w czystości tapicerki samochodowej pozwala na dłużej zatrzymać jej świeży wygląd oraz zniwelować przykre zapachy. Niezbędne są tutaj urządzenia ekstrakcyjne, które dogłębnie czyszczą runo tapicerki i za pomocą środków czyszczących usuwają nieprzyjemne zapachy.

Krajowy finał VIII edycji Young Car Mechanic za nami. Nie obyło się bez niespodzianek!

8. edycja krajowego finału Young Car Mechanic w Polsce dobiegła końca. Uczniowie rywalizujący w polskim finale aż do ostatniej chwili nie byli pewni, który z nich zostanie zwycięzcą. Co jeszcze bardziej ekscytujące, w tej edycji konkursu organizowanego przez Inter Cars, po raz pierwszy w historii zwycięzców było dwóch, ale tylko jeden z nich będzie reprezentować Polskę w międzynarodowym finale na Litwie.

Poszli „na całość”! Doskonała zabawa na balu Grupy Inter Cars Kraków Południe

Blisko 300 osób – Klientów Grupy Inter Cars Kraków Południe, Kontrahentów i Dostawców, bawiło się 13 kwietnia na balu w hotelu Metropolo. Tego wieczora nie zabrakło wyjątkowych atrakcji. Największą z nich była możliwość wzięcia udziału w legendarnym teleturnieju prowadzonym przez Gospodarza i główną gwiazdę wieczoru, Zygmunta Chajzera, który na imprezie nie mógł pojawić się bez „Zonka”!