Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Szkolenia stacjonarne i online

Polecane

Techniczne

ZF PROTECH: Układy kierownicze oraz hamulcowe w pojazdach osobowych.

Oferta szkoleniowa

To szkolenie stanowi ofertę informacyjną dotyczącą szkoleń technicznych. Jeśli jesteś zainteresowany/a udziałem w szkoleniu, skontaktuj się z działem szkoleń, pisząc na adres:[email protected]

Koszt szkolenia

1199

/ netto za osobę

Lokalizacja

Oferta szkoleniowa

Wymagania

Szkolenie TYLKO dla Warsztatów ZF [pro] TECH ZF [pro] TECH Start 1199 ZF [pro] TECH Plus 899 akcja VIPpass dla sieci Q Service Castrol -50 % Zgodnie z zasadami BHP na warsztacie wymagane jest posiadanie obuwia ochronnego (podczas szkolenia we własnym zakresie).

Data

Skontaktuj się z nami

Liczba dostępnych biletów:  

20


Harmonogram


Podczas dwudniowego bloku szkoleniowego uczestnicy zaznajomią się z wiedzą teoretyczną obejmującą : - Układy kierownicze – wyszczególnione zostaną typy konstrukcji, budowa, elementy układu jak i funkcjonowanie poszczególnych typów układów, poruszone zostaną kwestie wspomagania hydraulicznego, elektro-hydraulicznego oraz pełni elektrycznego wraz z diagnozą, montażem i kalibracją. Przedstawiony zostanie proces fabrycznej regeneracji oraz postępowanie reklamacyjne wraz z typowymi przypadkami z rynku wraz z ich analizą. - Układu hamulcowe – omówione zostaną typy konstrukcji, budowa, funkcjonowanie kompletnego układu hamulcowego wraz z układami ABS, ESP. Przedstawiona zostanie zasada działania elektrycznego hamulca ręcznego wraz z diagnostyką i pracami z nim związanymi. Poruszone zostaną kwestie piszczenia i wibracji układu. Część praktyczna zawierać będzie przeprowadzanie przez uczestników prawidłowej diagnozy wraz z usunięciem zasymulowanych usterek na specjalistycznych stanowiskach szkoleniowych z przygotowanymi odpowiednio układami kierowniczymi i hamulcowymi. Uczestnicy będą mieli możliwość zasymulowania wielu scenariuszy spotykanych w prawdziwym życiu i przełożenia wiedzy teoretycznej na praktyczną. Część ta przewiduje wdrożenie nabytej wiedzy i skłonienie do logicznego myślenia na podstawie przeprowadzonych pomiarów poszczególnych komponentów. Dopełnieniem całości Internal szkolenia będzie usunięcie losowej ukrytej usterki w samochodzie Volkswagen Passat B6.