Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
  1. Szkolenia stacjonarne i online

Techniczne

Rozrząd

Conti - Napęd pasowy układu rozrządu oraz pompy wody i zarządzanie termiką silnika

Oferta szkoleniowa

To szkolenie stanowi ofertę informacyjną dotyczącą szkoleń technicznych. Jeśli jesteś zainteresowany/a udziałem w szkoleniu, skontaktuj się z działem szkoleń, pisząc na adres:[email protected]

main image

Koszt szkolenia

bezpłatne

Lokalizacja

Oferta szkoleniowa

Data

Skontaktuj się z nami

Liczba dostępnych biletów:  

20


Harmonogram


„Ważne sprawy dla warsztatów” – wiadomości od Continental – filmy instruktażowe z serii „Watch & Work”, nowe oznaczenia stosowane na opakowaniach z paskami rozrządu itd. - 5 lat gwarancji! - co daje warsztatowi przystąpienie do tego programu? - Przyczyny powstawania reklamacji i ja temu zaradzić? - Problemy, przyczyny i zapobieganie uszkodzeniom pasków rozrządu. - Rozwiązania techniczne służące ograniczaniu CO2 w spalinach – system wyłączania cylindrów, owalne koła zębate itp. - Paski olejoodporne (BIO), jako nowy trend w downsizingu. - Wpływ oleju silnikowego i jego jakości na żywotność pasków olejoodpornych BIO. - Nowoczesne rozwiązania związane z termiką silnika i pompami wody. - Pompy wody – budowa. - Problemy, przyczyny i zapobieganie uszkodzeniom pomp wody. - Rozwiązania proekologiczne, stosowane w układach chłodzenia – nowa generacja pomp wody.

Podsumowanie


Stopień skomplikowania układów rozrządu, nowoczesne systemy chłodzenia silnika – to jedne z wielu problemów, z którymi muszą się zmierzyć mechanicy w codziennej pracy na warsztatach samochodowych. Brak czasu czy zmęczenie po całodniowej ciężkiej pracy powodują, że część z mechaników nie ma już sił na dokształcanie się czy szukanie informacji. Dlatego Continental PTG AAM Polska, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferuje szkolenia techniczne, które odpowiadają na część typowych pytań stawianych przez mechaników. Umożliwiają nie tylko pogłębienie wiedzy mechaników, diagnostów, właścicieli warsztatów czy też sprzedawców części związanej z napędami pasowymi.