Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars

Centrum Szkoleniowe Czosnów


Cząstków Polski ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów

Jak do nas trafić?

Drogą S7 z Warszawy w stronę Gdańska
14 km od stacji kolejowej Modlin: (dogodny dojazd ze stacji: Warszawa Śródmieście, Warszawa Zachodnia, Warszawa Wschodnia)
Łatwy dojazd na lotnisko Warszawa Modlin oddalone o 12 km od Centrum Szkoleń z łatwym dojazdem Drogą S7 w kierunku Warszawy

Odkryj nasze Centrum Szkoleniowe

Dwa stanowiska serwisowe, podnośniki, profesjonalny sprzęt diagnostyczny, a także zaplecze socjalne oraz studio nagraniowe – takim wyposażeniem nowego Centrum Szkoleniowym w Czosnowie może pochwalić się Dział Szkoleń Inter Cars.

Inter Cars współpracuje w obszarze szkoleń zarówno z dostawcami, jak i firmami specjalizującymi się w różnorodnych, kompleksowych treningach technicznych oraz szkoleniach dotyczących prowadzenia warsztatu samochodowego. Takie połączenie pozwala na przekazanie uczestnikom możliwie pełnego obrazu danego tematu – niezależnie czy jest to: diagnostyka akumulatora i układ rozruchu, serwis turbosprężarki, obsługa klienta czy obowiązki warsztatu wynikające z prawa do gwarancji.

Centrum w Czosnowie to także bogato wyposażony show room wyposażenia warsztatowego oferowanego w sieci sprzedaży Inter Cars. Poza terminami szkoleń klienci mogą umówić się z w nim z przedstawicielem handlowym, aby na własne oczy obejrzeć przed zakupem, a nawet wypróbować, asortyment, którym są zainteresowani.

Dla przyjezdnych polecamy zaprzyjaźnione hotele

Hotel Modlin Palace

ul. Gabriela Boduena 2,
05-160 Nowy Dwór Mazowiecki,
rezerwacje: [email protected],
tel. +48 (22) 353 09 09.

Hotel U Witaszka

ul. Lercha 5,
05-152 Czosnów,
rezerwacje: http://www.uwitaszka.pl/,
tel. +48 (22) 785 02 02.

Hotel Versal

ul. Wojska Polskiego 45 a,
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki,
rezerwacje: http://www.versalhotel.pl/
tel. +48 (22) 224 55 55.