Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars

Wiadomości IC - wiosna w pełni

2024-04-15

Wskazówki z obszaru mechaniki i prowadzenia warsztatu, aktualności z branży aftermarket oraz bogaty zbiór artykułów technicznych i poradników - to wszystko i wiele więcej znajdziecie w 101. numerze magazynu Wiadomości IC.
Wiadomości IC - numer 101
Wiadomości IC - numer 101
Pierwsze strony magazynu Wiadomości IC zawsze przedstawiają naszym czytelnikom aktualności ze świata Inter Cars i branży aftermarket. W tym numerze można znaleźć wśród nich ważną informację o zatwierdzeniu przez organizację SBTi celów dekarbonizacyjnych firmy. Na dalszych stronach obecne są m.in. relacje z inicjatyw podejmowanych przez Fundację Inter Cars, dedykowanych uzdolnionej młodzieży, organizacjom pozarządowym oraz praconikom Grupy Inter Cars.


Rozwijaj firmę oraz kompetencje z Inter Cars 

Ważnym elementem Wiadomości IC jest sekcja „Nauka i rozwój”, w której eksperci wyjaśniają specjalistyczne zagadnienia, ważne z punktu widzenia serwisów motoryzacyjnych. W tym numerze zdradzamy, jak pracę w warsztawcie usprawniają nasze cyfrowe narzędzia – Inter Cars e-Catalog oraz eSowa.

Nie zabrakło także zaproszenia na szkolenia Inter Cars organizowane w całej Polsce oraz kolejnego artykułu z cyklu przedstawiającego najciekawsze przypadki, które pomogli rozwiązać eksperci infolinii eksperckiej. Ponadto przypominieliśmy w tym wydaniu o możliwośći skorzystania z bezpłatnego e-booka o przepisach środowiskowych, przygotowanego przez Bio Service i firmę Varta.

Bądź na bieżąco 

Wiadomości IC to branżowy magazyn dla profesjonalistów zajmujących się  naprawą i serwisowaniem pojazdów. Każde wydanie przynosi czytelnikom informacje o nowościach produktowych oraz artykuły techniczne, przygotowane przez ekspertów Inter Cars oraz specjalistów renomowanych marek części zamiennych. Wszystkie te materiały znajdziesz w sekcji Produkty i poradniki oraz na stronach poświęconych obszarowi Elektromobilności, Motocyklom oraz Oponon.
Czytaj także:

Wiadomości IC – numer 100
Wiadomości IC – numer 99
Wiadomości IC – numer 98 
Inter Truck – numer 23

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email