Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars
 1. Aktualności

Szeroka oferta zawieszenia CTR - podzespoły jakości OE w Inter Cars

2024-07-09

CTR jest koreańską firmą specjalizującą się w produkcji asortymentu do układów kierowniczych i zawieszenia. Produkty tej marki są częstym wyborem na tzw. pierwszy montaż w popularnych markach koncernów motoryzacyjnych. W ofercie Inter Cars znaleźć można części tego producenta zarówno do samochodów z rodowodem azjatyckim, jak i amerykańskim. Warto wspomnieć również o specjalnej promocji dla klientów oraz dedykowanym programie szkoleń technicznych sygnowanym logo CTR.
CTR
CTR

Co jesteśmy w stanie naprawić, wykorzystując asortyment CTR?

Zacznijmy od nakreślenia gamy pojazdów, do której można zastosować produkty tego producenta. Ofertę części zamiennych CTR możemy zastosować m.in. do samochodów osobowych marek japońskich (np. Toyota, Lexus, Nissan, Mazda, Suzuki, Subaru), koreańskich (np. Hyundai, KIA) czy amerykańskich (np. Ford, Jeep, Chevrolet, Chrysler). Asortyment CTR na rynku aftermarket skupia się wokół części układu zawieszenia i układu kierowniczego takich jak:

 • Wahacze,
 • Sworznie i tuleje wahacza,
 • Łączniki stabilizatora (również hybrydowe),
 • Drążki kierownicze,
 • Końcówki drążków kierowniczych,
 • Górne mocowanie amortyzatora,
 • Mocowanie silnika (tzw. łapa).

Wysoka specjalizacja pozwala na zastosowanie odpowiednich materiałów do produkcji poszczególnych podzespołów. Marka CTR stawia m.in. na mocną obróbkę powierzchni. W swoich produktach wykorzystuje polimerowe gniazda kulkowe, które powodują zmniejszony poziom uszkodzeń powodowany tarciem, a także specjalny rodzaj smaru. Wtłaczany maszynowo powoduje, że powierzchnia stykowa przypomina szklaną, co bezpośrednio przekłada się na wydajność np. sworznia czy końcówki drążków kierowniczych.

Szkolenia techniczne CTR organizowane przez BETiS

Biorąc pod uwagę kierunki rozwoju, wyzwania oraz odpowiedzialność serwisu za bezpieczeństwo i jakość świadczonych usług, Inter Cars wraz z firmą BETiS przygotowali szkolenie z zakresu geometrii zawieszenia z uwzględnieniem systemów aktywnego wspomagania kierowcy, wykorzystujących czujniki radarowe oraz kamery.

Obecnie staje się to codziennością warsztatową, już nawet kilkunastoletnie samochody mogą być wyposażone w systemy wykorzystujące kamery i radary, co może być istotne podczas naprawy układu zawieszenia oraz ustawianiu geometrii. Korzystając z wiedzy i procedur CTR jako producenta części oraz dzięki doświadczeniu i kompetencjom trenerów z firmy BETiS, został połączony aspekt geometrii zawieszenia z systemami wsparcia kierowcy, wykazując ich współzależności.

Na szkoleniu:
 • Zostaną przedstawione i szczegółowo omówione podstawowe zależności i parametry układu zawieszenia oraz ich wpływ na prowadzenie pojazdu.
 • Uczestnicy poznają w praktyce procedurę ustawiania geometrii, a dodatkowo dowiedzą się, po jakich pracach i dlaczego należy przeprowadzić kalibrację radaru bądź kamery, jeśli pojazd jest w nie wyposażony. 
 • Dodatkową wartością będzie praktyczna prezentacja procesu ustawienia kamery bądź radaru na wybranym urządzeniu.

Promocja CTR dla klientów Inter Cars

Atrakcyjna promocja czeka na klientów Inter Cars! Zrób skumulowane zakupy w kwocie 500 zł netto z asortymentu CTR objętego promocją i odbierz Bon PLUXEE o wartości 50 zł brutto.


 • Zakupy sumują się przez cały okres trwania promocji.
 • Promocja trwa od 01.07.2024 do 31.08.2024 roku.
 • Promocja skierowana jest do klientów krajowych zarejestrowanych w sieci sprzedaży Inter Cars, z wyłączeniem klientów flotowych oraz firm konkurencyjnych, a także klientów o statusie „detal” i „inne”.
 • Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest w Katalogu Online oraz w Inter Cars e-Catalog.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email