Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars

MAHLE

2021-08-26

MAHLE jako wiodący, globalny partner rozwoju dla przemysłu motoryzacyjnego ze stuletnim doświadczeniem, oferuje rozwiązania w dziedzinie silników, filtracji, elektryki/mechatroniki oraz układów chłodzenia i klimatyzacji. Co drugi samochód na świecie ma w sobie części wyprodukowane przez koncern MAHLE.

Logotyp Mahle
Logotyp Mahle

Pion przedsiębiorstwa MAHLE Aftermarket, wyspecjalizowany w zakresie części zamiennych, wykorzystuje know-how z produkcji seryjnej wyposażenia OEM do produkcji części na motoryzacyjny rynek wtórny. Dostarczamy swoje produkty o jakości OEM partnerom handlowym oraz warsztatom – poczynając od części silnikowych i filtrów, poprzez podzespoły układów wyposażenia silnika aż po podzespoły układów chłodzenia i klimatyzacji pojazdów. Asortyment produktów uzupełnia grupa urządzeń do serwisowania klimatyzacji oraz możliwość indywidualnych szkoleń. 

MAHLE charakteryzuje siedem silnych marek, które są zarówno synonimem innowacji oraz bezkompromisowej jakości na całym świecie: MAHLE, Behr, BRAIN BEE, Clevite, Izumi, KNECHT FILTER i Metal Leve. Asortyment tych marek zapewnia pokrycie szerokiego zapotrzebowania na rynku i jest ciągle rozszerzany odpowiednio do potrzeb naszych klientów!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Send by email