Logotype of Inter CarsLogotype claim of Inter Cars

Inter Cars - największy dystrybutor części zamiennych w Europie Środkowo-Wschodniej


Nawet 5 milionów produktów, w tym ponad 600 tysięcy dostępnych od ręki. Wyszukaj interesujący Cię produkt w ofercie Inter Cars!

Dokonaj zakupu

W Inter Cars znajdziesz ponad 5 mln produktów, w tym m.in. części zamienne do pojazdów osobowych i ciężarowych, akumulatory, opony, oleje oraz części do motocykli, maszyn rolniczych i przemysłowych, wyposażenia warsztatów, akcesoria i produkty dla branży marine.

Inter Cars e-Catalog


Nawet 5 mln produktów w INTER CARS E-CATALOG


Inter Cars e-Catalog to najnowocześniejsze, mobilne narzędzie do wyszukiwania i zamawiania części. Dzięki niemu Twoja praca będzie znacznie prostsza, szybsza i przyjemniejsza, a Twoi klienci bardziej zadowoleni.
Aplikacja Inter Cars e-Catalog

Rozwijaj swój warsztat jako nasz partner

3 puzzle z mechanikami, jedna z samochodem osobowym i jedna z ciężarówką

Szkolenia w Inter Cars


Buduj swój biznes dzięki wykwalifikowanym i profesjonalnie przygotowanym mechanikom. Korzystaj z oferty szkoleń Inter Cars i osiągaj zamierzone cele. Dołącz do szkoleń i zdecyduj w jakiej formie chcesz się uczyć. 

Mechanik pracujący przy podnośniku

Poznaj też


 • Logo MotoIntegrator

  Motointegrator

  Motointegrator to platforma internetowa, pośrednicząca pomiędzy kierowcą, a warsztatem i oferująca części do napraw oferowanych przez Inter Cars.

 • Kierowca w samochodzie ciężarowym

  Program Flotowy

  Flota motointegrator to Dział Obsługi Klientów Flotowych, który połączył dystrybucję części zamiennych i sprzedaż usług z nią związanych.

 • Mechanik z klientem o ofercie leasingu

  Finansowanie

  Chęć rozwoju i fachowa wiedza, to jedne z podstawowych czynników, które determinują rozwój biznesu. Czasami jednak koszty inwestycyjne potrafią skutecznie hamować ten rozwój.

 • Mechanik w warsztacie

  Sieć warsztatów Q Service Castrol

  Q Service Castrol to wyjątkowa sieć niezależnych warsztatów samochodowych. Budowana na silnych podwalinach sieć Q Service działa na rynku od ponad 20 lat, dając zrzeszonym w niej specjalistom dostęp do wiedzy i wsparcie Inter Cars w wielu obszarach. Transparentne reguły, partnerskie zasady współpracy oraz wysokie standardy, to elementy, które sprawiły, że Q Service jest obecnie największą siecią w Polsce.

Fundacja Inter Cars


Fundacja Inter Cars została powołana w maju 2021 roku, w ramach realizacji założeń strategii zrównoważonego rozwoju firmy Inter Cars. Jej misją jest wspieranie rozwoju dostępnej, bezpiecznej oraz odpowiedzialnej mobilności, dla ludzi i klimatu.
Szkolenie dla pracowników

Gospodarka odpadami w firmach motoryzacyjnych i znaczenie systemu BDO


Założeniem projektu jest przekonanie i zachęcenie warsztatów do świadomego i zgodnego ze standardami gospodarowania odpadami powstającymi w ich codziennej działalności (odpadami niebezpiecznymi dla środowiska naturalnego oraz komunalnymi).
Oferta Bio Service

Nasi dostawcy