Data publikacji: 2020-06-29
, autor: Jacek Żytnicki

Zwiększ konkurencyjność oferty i widoczność warsztatu w Internecie

Sezon wakacyjnych wyjazdów rozkwita, a nadmorskie plaże i górskie szlaki stopniowo zapełniają się turystami. W tym roku większość wczasowiczów wyruszy na wakacje swoimi samochodami – to wciąż najbardziej rekomendowany i najbezpieczniejszy środek transportu.

KV 1000x667px_do artykułu.png

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY OFERTY!


Przed dalszą podróżą ważna jest 100% pewność, że auto nie ma żadnych usterek, działa sprawne i pozwoli bezpiecznie dowieźć naszych najbliższych na zasłużony wypoczynek. Kierowcy częściej będą teraz umawiać się na takie wizyty jak przegląd auta, odgrzybianie i przegląd klimatyzacji czy naprawa lub wymiana ważnych elementów samochodu jak rozrząd albo klocki hamulcowe. Jak zachęcić te osoby do wizyty właśnie w Twoim warsztacie? Warto do usługi zaproponować im gratis, dzięki któremu Twoja oferta stanie się bardziej atrakcyjna. Jak to zrobić? Z pomocą przychodzi Motointegrator, który przygotował na wakacje specjalną ofertę dla warsztatów.

  1. miejsce na liście warsztatów i GRATIS Assistance dla klientów


Zwiększ swoją widoczność w Internecie, aby łatwiej i szybciej trafiali do Ciebie nowi klienci. Wynik sponsorowany na Motointegratorze to nic innego jak wyświetlanie się na 1. miejscu na liście warsztatów w danym mieście.

Od teraz do każdego zakupionego miesiąca tej usługi warsztat otrzymaGRATIS 10 pakietów Assistance na Polskę lub 5 na Europę, które może rozdać swoim klientom.

Gra warta jest świeczki, bo ponad 500 tys. kierowców miesięcznie szuka warsztatów na Motointegrator.com, a średnio o prawie 200% wzrasta liczba wejść na stronę warsztatu dzięki włączonej usłudze wyniku sponsorowanego. Usługa daje zatem doskonałą możliwość efektywnego promowania się w Internecie i pozyskania nowych klientów, dodatkowo oferując im bezpłatnie Assistance na Polskę lub Europę, do usługi wykonanej w warsztacie. Kierowcy docenią to szczególnie teraz w okresie wakacyjnym!

Co zyskujesz korzystając z oferty?

  • Wzrost liczby klientów;
  • Wzrost rozpoznawalności marki Twojego warsztatu wśród kierowców;
  • Możliwość oferowania klientom atrakcyjnych dodatków do usług wykonanych w warsztacie;
  • Wsparcie zespołu Motointegrator podczas całego okresu trwania usługi;
  • Materiały marketingowe, dzięki którym poinformujesz klientów, że masz dla nich Assistance;
  • Raport efektywności na końcu usługi;


Co zyskuje Twój klient?

  • Naprawę auta w profesjonalnym warsztacie;
  • Assistance na rok na Polskę lub Europę, czyli gwarancję bezpiecznej podróży na wakacje!


Więcej informacji - szczegóły oferty, cennik oraz zakres ubezpieczenia Assistance dostępne na: OFERTAlub pod numerem telefonu 22 714 11 11.

Podobne artykuły

BDO, czyli co?

BDO, czyli co?

Leasing 3 raty x 99 zł na urządzenia wyposażenia warsztatów

Leasing 3 raty x 99 zł na urządzenia wyposażenia warsztatów

Wygraj bony zakupowe w promocji VARTY

Wygraj bony zakupowe w promocji VARTY

Q Service Castrol rusza z nową kampanią

Q Service Castrol rusza z nową kampanią