Data publikacji: 2021-02-25
, autor: Rafał Pierzgała

Partnerskie Relacje Inter Cars

Partnerskie relacje


Inter Cars od wielu lat pełni rolę rynkowego lidera, który skutecznie łączy ze sobą wiele obszarów. Funkcjonowanie na tak wielu płaszczyznach nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie partnerów, z którymi firma współpracuje. To właśnie relacje z nimi często wskazywane są jako klucz do sukcesu dystrybutora.

Wraz z nadejściem wiosny Inter Cars wystartował z nową kampanią „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy”, która ma za zadanie pokazać złożony wpływ dystrybutora na funkcjonowanie branży motoryzacyjnej w Polsce i Europie. Jednym z pierwszych elementów, który firma chce pokazać branży są „Partnerskie Relacje”.

Wspólnie tworzymy motoryzację

Inter Cars to europejski dystrybutor części. Spółka jest łącznikiem na wielu liniach, skutecznie kojarząc ze sobą firmy, dla których wzajemna współpraca przynosi wiele korzyści. Mechanicy, producenci części, grupy filialne, firmy logistyczne, pracownicy, kierowcy pojazdów osobowych i ciężarowych – wszystko zebrane w całość tworzy sprawnie funkcjonujący organizm, którego misją jest dostarczanie wszelkich części i podzespołów właścicielom samochodów, jak również branżom wykorzystującym w swojej działalności transport . Jego właściwe działanie nie byłoby jednak możliwe, gdyby nie „Partnerskie Relacje”, które są wynikiem wieloletniej współpracy i budowane są na wzajemnym zaufaniu.

- W naszej codziennej pracy nie tylko opieramy się na zaufaniu naszych partnerów, ale chcemy być również wsparciem dla całego naszego otoczenia biznesowego. Zeszły rok udowodnił, że wspólnie potrafimy działać niezwykle sprawnie i skutecznie, czego dowodem jest m.in. akcja #pomagamypomagać. Zorganizowanie takiego przedsięwzięcia nie byłoby możliwe gdyby nie partnerskie relacje, które pielęgnujemy każdego dnia – mówi Krzysztof Soszyński, Wiceprezes Zarządu Inter Cars SA. 

Jak o tej współpracy wypowiadają się przedstawiciele pozostałych podmiotów? O tym traktować będą kolejne materiały udostępniane w ramach kampanii „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy.

Więcej na temat samej akcji znaleźć można na stronie www.wybieramintercars.com.pl

Chcesz być zawsze na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!