Q-SERVICE MOTO

Q-SERVICE MOTO

Q-Service Moto jest projektem przygotowanym przez Dział Motocykli Inter Cars SA. Nowopowstała sieć profesjonalnych warsztatów motocyklowych pod marką Q-Service Moto, obsługująca motocykle wszystkich marek.

Q-Service Moto to sieć profesjonalnych warsztatów motocyklowych. Początek sezonu 2013 to 38 warsztatów skupionych w pierwszej w Polsce sieci o takim profilu.

Nasze warsztaty, w obrębie całej sieci oferują najwyższy standard obsługi,podparty profesjonalnym sprzętem dedykowanym do Waszych motocykli oraz doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą naszych mechaników.

Niezależnie od marki i rodzaju Twojego motocykla, korzystając z usług sieci Q-Service Moto masz gwarancję najwyższej jakości usług w przystępnych cenach.Zostawiając swój motocykl pracownikom Q-Service Moto, zostawiasz go w rękach pasjonatów techniki i motocykli, którzy jak nikt inny rozumieją problemy i potrzeby każdego motocyklisty. Masz dzięki temu pewność, że powierzasz swój motocykl komuś więcej niż profesjonalistom w swojej branży.

Warsztaty Q-Service Moto bazują na produktach marek dostarczanych przez Inter Cars S.A. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję najwyższej jakości i przystępnej ceny części zamiennych i produktów eksploatacyjnych, z szerokiej oferty Inter Cars S.A.

Sieci serwisowe

Koncepcja ogólnopolskiej sieci warsztatów samochodowych powstała w firmie Inter Cars S.A. w 1997 r. Jest to zrzeszenie wolnych warsztatów samochodowych, które zachowują własną tożsamość - nazwa firmy i nazwisko właściciela są na pierwszym miejscu.
Perfect ServiceQ-Service MOTOQ-Service TruckWebp.net-resizeimage (1).png