Perfect Service

Perfect Service

Perfect Service jest profesjonalną i cenioną przez klientów siecią serwisów samochodowych. Stworzyliśmy ją i rozwijamy z myślą o właścicielach aut, dla których liczą się jakość usług i przystępna cena.

Perfect Service to połączenie profesjonalizmu i doświadczenia firmy Inter Cars oraz JC Auto z wieloletnią praktyką właścicieli serwisów i mechaników.

Pomysł utworzenia ogólnopolskiej sieci warsztatów samochodowych Perfect Service powstał w firmie JC Auto (Japan Cars), która istniała od 1994 roku. JC Auto był liderem na polskim rynku wśród dystrybutorów w segmencie części do samochodów japońskich i koreańskich. 

13 lipca 2007 roku Zarządy Spółek Inter Cars SA oraz JC Auto SA podpisały porozumienie o połączeniu obu firm. Oficjalne ogłoszenie fuzji nastąpiło podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez Zarządy obu Spółek w dniu 16.07.2007r.

Z prowadzonych przez nas analiz rynku napraw warsztatowych wynika, że w dzisiejszych czasach samodzielnie działająca firma może mieć problem z utrzymaniem się na rynku. Widoczna jest tendencja do łączenia się małych firm w większe. Rozwiązanie takie daje szanse rozwoju na coraz bardziej wymagającym rynku.

Kierując się tymi przesłankami, objęliśmy siecią Perfect Service cały kraj i wdrożyliśmy współpracę z warsztatami, których właściciele są otwarci na innowacje i nowe inwestycje. 

Naszą ambicją jest, jak wskazuje nazwa, perfekcyjna obsługa klienta, czyli dostarczanie usług i części najwyższej jakości. 

Sieci serwisowe

Koncepcja ogólnopolskiej sieci warsztatów samochodowych powstała w firmie Inter Cars S.A. w 1997 r. Jest to zrzeszenie wolnych warsztatów samochodowych, które zachowują własną tożsamość - nazwa firmy i nazwisko właściciela są na pierwszym miejscu.
Perfect ServiceQ-Service MOTOQ-Service TruckWebp.net-resizeimage (1).png